پاسخ : به طور در زمین های حاصل خیزی که محصولی کشت شود میتوان زعفران را کاشت، اما به طور دقیق تر با آزمایش خاک میتوان میزان غنی بودن خاک را تخمین زد.

پاسخ : زعفرون گیاهی است که شوری 8000 را تحمل میکند. به شرط این که شما با استفاده از کود متفرقه خاک را شورتر نکنید. میزان شوری خاک بایستی با آزمایش دقیق سنجیده شود.وم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

پاسخ : در سال اول 800 تا 1000 کیلو در متراژ  ذکر شده پیاز لازم است و در حدود800 الی یک کیلو زعفران میدهد. این نکته رو هم باید در نظر داشت که خرید پیاز فقط در سال اول است و تا 8سال نیاز به خرید پیاز ندارید.

پاسخ : زعفران دسته به دلیل عطر، رنگ و قیمت مناسبی که دارد برای مصرف بهتر است.

پاسخ : زعفران باید در محیطی سرد، به دور از نور و رطوبت در ظرف بسته که در آن هوا مجاورت نکند (بطور مثال ظرف شیشه ای) ، نگهداری شود.

پاسخ : ابتدا از خشک بودن کامل زعفران مطمئن شوید. آن را درون یک پلاستیک شفاف قرار داده و درب آن را ببندید. پلاستیک را درون یک کارتون قرار دهید که نوری به آن نتابد.سپس آن را در جای خنک و به دور از رطوبت قرار دهید. با این روش می توان سالها زعفران را با کیفیت خوب نگهداری کرد.