۰۹۳۰۲۹۹۹۷۶۸-٠٢٦٩١٣٠١٣٥٠دهکده موفقیت گشتا

خرید نهال زرشک گلدانی

 

 

زرشک به عنوان یاقوت سرخ شناخته شده و یکی از باارزش ترین و مهم ترین گیاهان از نظر اقتصادی می باشد. زرشک در میان کالا های صادراتی نیز به خوبی می درخشد. اگر قصد خرید نهال زرشک راباید از نکات لازم برای خرید و همینطور شرایط لازم برای کشت نهال اطلاع داشته باشید .

خرید نهال زرشک پفکی در تهران

نمونه نهال زرشک پفکی دهکده موفقیت

نکات لازم برای خرید نهال زرشک پفکی

 1. برای خرید نهال زرشک حتما توجه کنید که نهال سالم و بدون بیماری تحویل بگیرید. اگر نهال بیمار باشد ممکن است کل سرمایه شما را از بین ببرد.

 پس برای خرید نهال به خوبی نهال ها را بررسی کنید تا بدون هر گونه بیماری و نشانه هایی از آفت باشد سپس اقدام به کشت نمایید.

 1. هر چه نهال زرشک دارای ریشه بیشتری باشد، درصد خطای کاشت کمتر و احتمال رشد نهال بیشتر می شود.
 2. در هنگام انتقال نهال زرشک دقت کنید تماس ریشه نهال با باد و جریان هوا به طور مستقیم سبب افزایش خطا در نهال می شود. قبل از سفارش نهال زرشک به خوبی زمین مناسب را آماده کنید و شرایط لازم را فراهم کنید تا بعد از رسیدن نهال به سرعت اقدام به کشت آبیاری نمایید.
 3. صدمه دیدن نهال زرشک در جابجایی و کاشت موجب افزایش درصد خطا می شود.
 4. هر گونه صدمه فیزیکی به تنه وطوقه وریشه درختان ریشه باعث ایجاد پوسیدگی تدریجی و در نهایت خشک شدن درخت می شود.

برداشت زرشک در هکتار

با خرید نهال زرشک پفکی و احداث باغ زرشک از هرهکتار حدود تن زرشک تر بدست می آید و پس از خشک شدن 2تن زرشک خشک خواهید داشت.

مزیت کشت نهال زرشک پفکی

 • مقاوم به کم آبی
 • مقاوم به شوری
 • مقاوم به فقر خاک
شرایط مورد نیاز برای کشت نهال زرشک

مراحل رشد نهال زرشک

نهال زرشک در ابتدای بهار رشد خود را آغاز کرده و در آبان ماه برداشت می شود. زرشک رشد رویشی خود را از اوایل فروردین ماه با باز شدن جوانه های برگ روی شاخه های جوان شروع میکند.

رشد ساقه ها از فروردین شروع شده و تا اواخر خرداد ماه یا اوایل تیر ماه به طول می انجامد. میوه زرشک از اواخر مرداد تا اوایل شهریورماه تغییر رنگ می‌دهد و از رنگ سبز ابتدا به زرد کمرنگ در آمده و به تدریج از نوک میوه به رنگ صورتی تغییر رنگ می‌دهد، سپس تا اواسط شهریور ماه به طور کامل به رنگ قرمز در می‌آید.

دما و نور مناسب برای رشد نهال زرشک

نور و دما 2عمال مهم در رشد زرشک میباشد. دمای مناسبی که زرشک می‌تواند در آن پرورش پیدا کند دمای بین ۱۵ تا ۱۸ درجه سانتی‌گراد است.

درختچه زرشک به دماهای منفی در فصل زمستان مقاومت بالایی نشان‌ می‌دهد.

بهترین خاک برای رشد زرشک

زرشک در خاکهای شنی+روسی و سبک بهتر از خاکهای سنگین رشد می کند، اما تجربه نشان داده که درخت زرشک در خاک ها و زمین های سنگلاخی هم به راحتی رشد کرده و محصول می دهند.

زمان ‌کاشت زرشک

 بهترین زمان کاشت نهال زرشک اواخر آبان و اوایل آذر است. درصد خطا در این بازه زمانی درصد چشم گیری کاهش پیدا می‌کند. اگر نهال زرشک دو ساله باشد بعلاوه نحوه و زمان انتقال رعایت شود در همان سال نهال ثمر خواهد داد.

نیاز آبی نهال زرشک

نهال زرشک در برابر کم آبی مقاومت بالایی دارد اما اگر به دنبال تولید محصول گوشتی و زرشک اقتصادی هستید نیاز به آبیاری های هفتگی خواهد بود.

درست است که زرشک گیاه کم آبی است اما هرچه آبیاری بیشتری صورت بگیرد میوه های آن درشت تر و گوشتی تر خواهد شد.

چرا از دهکده موفقیت نهال زرشک پفکی بخرم؟

شرکت دهکده موفقیت با شعار فروش آغاز معامله است نه پایان آن و با هدف حذف واسطه ها در خرید نهال زرشک پفکی و گلدانی اقدام به فروش این نهال نموده است شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما شرایط باغ خود را برای کشت زرشک امکان سنجی کنید و از مشاوره رایگان بهره ببرید. سفارشات ثبت شده شما توسط اتوبوسرانی سراسر کشور ارسال خواهد شد.

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان خرید نهال زرشک گدانی میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.  

2 نظرات
 1. سلام محلی برای خرید نهال زرشک در تهران دارید؟

  • درود برشما
   در تهران خیر ولی نهالستان در کرج قرار داره و میتونید تشریف بیارید برای خرید نهال

پاسخ دهید

دهکده موفقیت گشتا
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0
باز کردن چت
واتس اَپ دهکده
میتونیم کمکتون کنیم؟