۰۹۳۰۲۹۹۹۷۶۸-٠٢٦٩١٣٠١٣٥٠دهکده موفقیت گشتا

برای ثبت سفارش پیاز زعفران به صورت عمده در سراسرکشور همین الان با کارشناسان ما تماس بگیر!

برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعتتو وارد کن!

پکیج پیاز زعفران گلدانی

تومان39
تومان 29
 • بسته ی یک کیلویی
 • حاوی 70-50 عدد پیاز زعفران
 • وزن هر پیاز 25-8 گرم
 • مناسب برای کشت در گلدان و سبد
26%-

پکیج پیاز کشت در پشت بام و تراس

تومان110
تومان 99
 • بسته ی 5 کیلویی
 • حاوی 250-350 عدد پیاز
 • وزن هر پیاز 25-8 گرم
 • مناسب برای کشت در گلدان و تراس
10%-

خرید پیاز زعفران خرده

براساس وزن تعیین می شود
 • وزن هر بسته 100-5 کیلو
 • خرید اینترنتی پیاز زعفران
 • وزن هر پیاز 25-8 گرم
 • مناسب برای کشت در زمین
مناسب ترین قیمت

خرید پیاز زعفران مرغوب

قبل از اقدام برای خرید پیاز زعفران از هر مرجعی لازم است با پیاز سالم و مرغوب آشنایی داشته باشید و نکات لازم برای خرید پیاز زعفران را بدانید. در ویدئو و مقاله زیر به تمام نکاتی که لازم است برای خرید پیاز زعفران عمده و خرده بدانید اشاره کرده ایم. پیشنهاد میکنیم قبل از سفارش اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید تا جلوی هرگونه سوء استفاده را بگیرید.

جهت خرید پیاز زعفران مزرعه 3 ساله و مورد تایید سازمان حفظ نباتات میتوانید از مزارع دهکده اقدام به تهیه پیاز زعفران کنید.

خرید اینترنتی پیا زعفران

شکل ظاهری پیاز زعفران

پیاز زعفران همان بنه یا بذر زعفران است که گیاه زعفران از آن می روید. پیاز زعفران به شکل تخم مرغی یاکروی شکل بوده و به قطر ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد. در انتهای آن زائده هایی به رنگ قهوه ای تیره وجود دارد که پیاز مادری سال گذشته است، اصطلاحا به آن تکمه میگویند.

پیاززعفران به وسیله ی پوشال قهوه ای رنگ پوشیده شده. این پوشال ها در واقع نقش لباس را برای پیاز زعفران ایفا میکنند، که بنه را در مقابل تنش های دمایی که از جابه جایی پیاز بوجود می آید محافظت میکنند. پوشال در تابستان باعث حفظ رطوبت پیاز می شودو در زمستان های سرد باعث حفظ دما میشود.

قیمت پیاز زعفران 1400

این اشتباهات را در هنگام خرید پیاز زعفران نکنید!

 1. اکثر پیاز فروشان پیازهای زعفران را به روش تر کنِ خارج می‌کنند، یعنی قبل از خروج پیاز آنها را آبیاری کرده تا میزان وزن بیشتری را به واسطه جذب رطوبت به خود بگیرند. پس در هنگام خرید به خصوص در پیاز هایی باوزن بالا به میزان درصد رطوبت بنه ها توجه کنید.
 2. وزن پیاز زعفران در کشت سنتی یا کشت خاکی ۶ تا ۱۰ گرم است،  اما نکته ای که بسیار مهم در خرید پیاز زعفران کشت سنتی، خرید بنه از اقلیمی هماهنگ با اقلیم مزرعه در حال احداث است. دلیل بیان این نکته این است که: پیازهای زعفران با تفاوت اقلیم دچار شوک و تنش می شوند به همین دلیل اکثر کارشناسان خبره کشت زعفران پیشنهاد می‌کنند: برای احداث مزرعه زعفران از پیازهای نوزاد استفاده کنید، چرا که در طول رشد با اقلیم منطقه مزرعه شما خود را وقف داده و با این سازگای در سال‌های آتی بهترین عملکرد و بازدهی را خواهند داشت.
 3.  وزن مناسب در پیاز های زعفران گلخانه ای ۱۲ تا ۲۰ گرم می باشد. در خرید پیاز گلخانه‌ای باید دقت کافی را داشته باشیم. اما نکته‌ای که بیشتر از وزن پیازها اهمیت دارد، میزان درصد رطوبت پیاز است. هنگامی که پیازهای زعفران در محیط گلخانه قرار بگیرند قبل از درصد رطوبت قابل توجهی را از محیط گلخانه جذب میکند. اگر درصد رطوبت بنه های زعفران بیشتر از حد مجاز باشد پیاز دچار دوگانگی میشود. این دوگانگی شامل از دست دادن رطوبت و تغذیه و رشد جوانه به صورت همزمان میباشد، به همین دلیل پیاز به خوبی تغذیه نشده و میزان گلدهی هر پیاز به طور متوسط تا ۵۰ درصد کاهش پیدا می‌کند.
 4. مهمترین نکته در هنگام خرید پیاز زعفران، نخریدن پیاز انباری توسط دلال هاست. برای اینکه پیازهای زعفران از قیمت مناسب‌تر و حاشیه سود بیشتری برای واسطه ها داشته باشد بنه را به صورت عمده و در تناژ بالا خرید کرده و آنها را در انبار نگهداری می کنند و بنه هار روی هم انباشته میکنند به همین دلیل پیاز‌های انباری اکثرا دارای کنه، قارچ و لهیدگی هستند، و ایجاد کپک در بین آنها شایع است.
 5. برای خرید پیاز زعفران برای کشت گلدانی یا برای کشت در منزل از پکیج خرید پیاز زعفران کشت در منزل استفاده کنید.

7ویژگی که پیاز زعفران با کیفیت دارد

 1. بیش از ۲ درصد جوانه فعال شده نداشته باشد. بیش از ۹۰ درصد پیازها، نباید دارای جوانه فعال باشند. (منظور از جوانه: ساقه یا تیج زعفران است که در نوک پیاز میروید که به رنگ سفید و به اندازه 1-2 سانتیمتر میباشد.)
 2. عاری از هرگونه ناخالصی فیزیکی باشد.
 3. عاری از هرگونه آلودگی (قارچ و کنه) و بیماری باشد.
 4. حداکثر رطوبت موجود (10-15%) باشد. رطوبت بیش تر موجب سنگینی و فراهم شدن بستر بیماری می شود.
 5. پوشینه‌های اولیه پیاز زعفران در هنگام عرضه باید سالم باشند.
 6. حداکثر میزان خاک ۱۰ تا ۱۵ درصد می باشد (وجود خاک در جابجایی پیاز امری الزامی است، از آنجایی که جابجایی پیاز در فصل گرم صورت می گیرد پیاز ها میزان رطوبت خود را به واسطه گرما از دست میدهند، این تعرق باعث از دست رفتن درصدی از رطوبت بین پیازها میشود و آب حاصل از رطوبت توسط خاک میان پیازها جذب می‌شود . در صورت عدم وجود خاک، رطوبت باعث ایجاد کپک‌ و بیماری قارچی دربین پیاز ها خواهد شد)
 7. جوانه انتهایی پیاز زعفران باید سالم باشد.

چرا از دهکده موفقیت پیاز زعفران بخرم؟

ما در دهکده موفقیت معتقدیم که فروش محصول آغاز یک معامله است نه پایان آن!

 • قبل از خرید پیاز زعفران از دهکده موفقیت میتونید از مشاوره کارشناسان ما بهره ببرید.
 • پس از خرید پیاز زعفران، مشاوره یک‌ساله از آماده‌سازی تا برداشت مزرعه را دارید.
 • کارشناسان ما در تمام ساعات طول روز آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.
 • دوره آموزشی رایگان صفر تا صد کشت زعفران
 • فروش محصول خودتان در سایت دهکده موفقیت
 • خبر خوب برای کشت کنندگان در تناژ بالا! بازدید رایگان از زمین به انتخاب روز، توسط خودشان انجام می‌شود.

دهکده موفقیت قانوناً به ثبت رسیده و دارای مجوزهای لازم از ارگان‌های مربوطه می‌باشد. تمامی اقدامات ما در دهکده زیر نظر جهاد کشاورزی استان می‌باشد. موقعیت شرکت دهکده موفقیت برای دسترسی راحت‌تر در اختیار شما عزیزان در سایت قرار گرفته است. تا باخیال راحت اقدام به خرید پیاز زعفران نمایید.

**برای خرید عمده پیاز زعفران مرغوب از مزارع سه ساله در تمامی استان ها( کرج، بیرجند، بوشهر، آذربایجان ، مشهد، اصفهان ، شیراز ، چهارمحال وبختیاری ، ارومیه ، تبریز ، یاسوج ، لرستان ، کردستان ، قزوین ، ایلام ، مرکزی ، شهریار، تهران و...) هرچه سریعتر با ما تماس بگیرید یااز طریق واتس اپ سفارش خود را ثبت کنید.**

سوالات متدوال

برای پاسخ به این سؤال ابتدا لازم است بدانید که در منطقهٔ سردسیر هستید یا گرمسیر. بهترین زمان خرید پیاز زعفران برای مناطق سردسیر اواخر خردادماه تا اواسط تیرماه می‌باشد، و زمان مناسب خرید برای مناطق گرمسیر اوایل تا اواخر شهریور ماه می‌باشد.

مقدار پیاز زعفران برای کشت در هر هکتار 8-10 تن می‌باشد، این اختلاف در مقدار به علت عواملی مثل مقدار شیب، نوع بافت خاک و مقدار فرسایش خاک می‌باشد. لازم است برای خرید دقیق‌تر با مشاور مزرعه خود مشورت کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هلدینگ دهکده موفقیت در مناطق مختلف کشور عزیزمان مزارع پیاز زعفران دارد و از همین مزارع برای شما پیاز ارسال می‌کند مزیت این کار این است که پیازی که متناسب با آب‌وهوا و اقلیم شما باشد برای شما ارسال می‌شود.

برای کشت خاکی وزن مناسب 8-6 گرم و برای کشت گلخانه‌ای 20-12 گرم است.

دهکده موفقیت پیاز زعفران خودش رو در دو نوع خرده‌فروشی و عمده‌فروشی عرضه می کند. برای خرید بالای 100کیلو به صورت عمده با شماره 09302999768تماس بگیرین

هر کدام از این نوع کشت‌ها مزایا و معایب خودشان رو دارند و بسته به شرایط شما ممکنه یکی بر دیگری برتری داشته باشد. ولی پیشنهادی که کارشناسان دهکده همیشه می‌کنند این هست که اگر تجربه کشت سنتی و خاکی را ندارید به سراغ کشت گلخانه‌ای نرید.

18 نظرات
 1. با سلام
  چطور میتونم پیاز زعفرون رو به صورت عمده سفارش بدم؟!

 2. سلام قیمت پیاز زعفران برای امسال 1400چقدره؟

 3. سلام خسته نباشید شما مرکزی برای فروش پیاز زعفران در تهران دارید؟

  • درود برشما. شما میتونید سفارش خرید پیاز رو از طریق سایت دهکده موفقیت یا واتس اپ ما ثبت کنید و در ادرسی که وارد میکنید تحویل بگیرید

 4. سلام من 1000متر زمین توی کرج دارم میتونم توش کشت کنم و چه جوری میتونم از مشاورتون استفاده کنم؟

  • دردود برشما برای آموزش کشت میتونید از بخش آموزشگاه دهکده موفقیت استفاده کنید و اموزش های اولیه کشت رو ببیننی برای مشاوره تخصصی کشت زعفران هم با شماره09302999768 تماس بگیرین

 5. سلام میتونم نمونه پیاز قبل از خرید ببینم؟ پیاز زعفران درشت و بدون آفت می خوام

 6. سلام من میخوام پیاز زعفران را در اصفهان تحویل بگیرم و اونجا کشت انجام بدم امکان اراسل برای اصفهان هم دارید؟

 7. درود بر شما قیمت پیاز زعفران گلخانه ای چند است؟

  • درود برشما بستگی به مقدار سفارش شما که پیاز زعفران گلخانه ای را به صورت عمده یا خرده سفارش می دید قیمت هم متفاوت است.با مشاورمون لطفا تماس بگیرید.
   https://wa.me/0989302999768

 8. سلام ارسال پیاز زعفران برای تهران هم انجام میشه؟

  • درود برشما بله خریدوفروش پیاز زعفران در تهران هم به صورت عمده و هم خرده انجام میشه

 9. سلام بنه میخواستم ولی حتما میخوام پیاز زعفران مرغوب باشه نمونه بار دارید کجا میتونم ببینم نمونه پیازهاتونو؟

  • درود برشما واتس اپ دهکده موفقیت پیام بدید تا نمونه بارهای پیاز زعفران دهکده موفقیت رو ببینید.

پاسخ دهید

دهکده موفقیت گشتا
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0
باز کردن چت
واتس اَپ دهکده
میتونیم کمکتون کنیم؟