خرید اینترنتی پیاز زعفران مرغوب

پیش فروش پیاز زعفران شروع شد. قیمت پیش خرید پیاز زعفران برای سفارش های عمده و خرده متفاوت می باشد. قیمت پیاز زعفران در خرید های عمده ارزانتر است.

درحال حاظر فروش پیاز زعفران به قیمت 1401 شروع نشده و پیش فروش با قیمت سال 1400 است.

پیش خرید پیاز زعفران به صورت عمده و جزئی

 • مشاوره کاشت، داشت و برداشت
 • پشتيباني یکسال از زمان کاشت تا برداشت
 • خرید تضمینی محصول با عقد قرارداد
 • 50% پیش پرداخت
 • آموزش رایگان کشت تخصصی زعفران
اگر قصد خرید پیاز زعفران را دارید با مشاوران ما تماس بگیرید یا در واتس آپ با ما در ارتباط باشید.
پکیج کشت در منزل
پکیج کشت در منزل

کاشت زعفران در سبد و‌ گلدان

به همراه آموزش کاشت و نگهداری

مشاوره و پشتیبانی واتساپی

65.000
5 کیلویی
5 کیلویی

مساحت کاشت: 5مترمربع

به همراه آموزش کاشت و نگهداری

مشاوره و پشتیبانی واتساپی

109.000
10 کیلویی
10 کیلویی

مساحت کاشت: 10مترمربع

به همراه آموزش کاشت و نگهداری

مشاوره و پشتیبانی واتساپی

197.000
25کیلویی
25کیلویی

مساحت کاشت: ۳۰مترمربع

به همراه آموزش کاشت و نگهداری

مشاوره و پشتیبانی واتساپی

375.000
50 کیلویی
50 کیلویی

نامه تائیدیه سلامت

به همراه آموزش کاشت و نگهداری

مشاوره و پشتیبانی واتساپی

799.000
100 کیلویی
100 کیلویی

نامه تائیدیه سلامت

به همراه آموزش کاشت و نگهداری

30٪ تخفیف دوره کشت زعفران

1.590.000
250 کیلویی
250 کیلویی

نامه تائیدیه سلامت

مشاوره و پشتیبانی یکسالِ

50٪ تخفیف دوره کشت زعفران

3.815.000
500 کیلویی
500 کیلویی

نامه تائیدیه سلامت

عضويت کشاورزان دهکده

70٪ تخفیف دوره کشت زعفران

7.630.000
چرا از دهکده پیاز زعفران بخرم؟
کیفیت و سلامت 100 درصدی

پرورش پیاز در در مجموعه دهکده و یا زیر نظر مجموعه دهکده به طور مستمر و طبق نامه آنالیز خاک بهشون رسیدگی میشه و علاوه بر کیفیت مطلوب، سلامت 100 درصد دارند.

همراهی و پشتیبانی زعفران کاران

مشاوران دهکده با پشتیبانی دائم مزارع رو بررسی میکنن و با آموزش ویدوئی و به کارگیری این آموزش ها زعفران کاران رو همراهی میکنن تا مزرعه به حداکثر برداشت برسه. مشاوره ها به صورت تلفنی و حضوری انجام میشه.

تضمین برداشت محصول

کیفیت پیاز ها با انجام آزمایش از پیاز مشخص میشه و با انجام کشت اصولی و نظارت ما برداشت محصول در مزرعه شما 100% تضمین میشه

خرید محصول کشاورز با عقد قرارداد

مجموعه دهکده در اصل هدفش ایجاد اشتغال و کمک به حفظ صنعت زعفرونِ. شما با تولید محصول با کیفیت عضوی از این خامواده بزرگ میشین.

دوره آموزشی تخصصصی و رایگان

آموزش های دهکده به صورت تفکیک شده برای هر منطقه اقلیمی طراحی شده و نکاتب در آموزش ها گفته شده که شمارو به یک زعفران کار زبردست و ماهر مُبَدَّل میکنه.

مزایای خرید پیاز زعفران از دهکده

1. مشاوره رایگان 2. خرید پیاز مرغوب و با اصالت 3. تضمین برداشت 4. آموزش رایگان در خرید عمده

عوامل موثر بر قیمت پیاز زعفران :

دو عاملی که بیشترین تاثیر را بر قیمت پیاز زعفران که همان بذر زعفران است دارند؛ وزن اولیه بنه زعفران و بدون خاک یا با خاک بودن آن است.

 1) وزن بنه زعفران :

هر چه پیازی که برای کشت انتخاب می کنید بزرگتر باشد و وزن بیشتری داشته باشد بهتر تغذیه شده است بنابراین قیمت آن نیز بالاتر است. البته امکان دارد که نوع برداشت بنه به صورت ترکنه بوده و وزن بالای آن نیز به دلیل رطوبت اضافی باشد بنابراین در هنگام خرد به این موضوع توجه نماید.

ویژگی های پیاز زعفران مرغوب

2) با خاک یا بدون خاک بودن پیازها :

وجود 15-10 درصد خاک در گونی های بنه امری طبیعی است اما اگر پیاز پاک شده، بدون پوشال اضافی و بدون هر گونه خالصی از جمله خاک در توری تحویل به فروش برسد قیمت آن نیز طبعا بیشتر می باشد.

3) نوع نگهداری و مزرعه بنه :

بنه های با کیفیت از مزارع با کیفیت رشد کرده و تکثیر میشوند. هرچه با حساسیت بیشتر و نزدیکتر به اصول کارشناسی از زمین مراقبت شود خاک زمین بارور تر میشود و تغذیه پیازها کامل تر خواهد بود. قطعا مزارعی که سالانه از آنها نمونه گیری شده و طبق نامه آنالیز خاک رسیدگی میشود بنه های با کیفیت تری از مزارع دیم دارند. پس از زمین هایی بنه خود را تهیه کنید که مانند مزارع دهکده شناسنامه رسیدگی داشته باشند.

شکل ظاهری پیاز های زعفران

قبل از اقدام برای خرید از هر مرجعی لازم است با پیاز سالم و مرغوب آشنایی داشته باشید و نکات لازم برای خرید پیاز زعفران را بدانید.

 

در هنگام خرید پیاز زعفران از هر کیسه چند پیاز زعفران برداشته پوشال های اطراف آن را کاملا جدا کنید تا به قسمت سفید رنگ پیاز برسید و پیازها را از نظر سلامت ظاهری بررسی کنید. روی قسمت سفید رنگ نباید هیچ نشانه ای از کنه، قارچ یا زخم شدگی وجود داشته باشد. سپس پیازها را از وسط دو نصف کنید و از سالم ودن داخل پیازها نیز اطمینان حاصل کنید. قسمت داخلی باید کاملا سفید باشد.

پیشنهاد می کنیم قبل از سفارش اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید تا جلوی هرگونه سوء استفاده را بگیرید. جهت تهیه پیاز زعفران از مزارع 3 ساله و مورد تایید سازمان حفظ نباتات میتوانید از مشاوران ما کمک بخواهید. دهکده موفقیت پیاز کشت خاکی، پیاز زعفران گلخانه ای و پیاز زعفران گلدانی را به فروش می رساند.

نمونه پیاز زعفران بدون قارچ

بنه یا بذر زعفران است که گیاه زعفران از آن می روید، به شکل تخم مرغی یاکروی شکل بوده و به قطر ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد. در انتهای آن زائده هایی به رنگ قهوه ای تیره وجود دارد که پیاز مادری سال گذشته است، اصطلاحا به آن تکمه می گویند.

پیاز زعفران به وسیله ی پوشال قهوه ای رنگ پوشیده شده. این پوشال ها در واقع نقش لباس را برای پیاز زعفران ایفا میکنند، که بنه را در مقابل تنش های دمایی که از جابه جایی پیاز بوجود می آید محافظت میکنند. پوشال در تابستان باعث حفظ رطوبت پیاز می شود و در زمستان های سرد باعث حفظ دما می شود.

این اشتباهات را در هنگام خرید پیاز زعفران نکنید!

1) اکثر پیاز فروشان پیازهای زعفران را به روش تر کنِ خارج می‌کنند، یعنی قبل از خروج پیاز آنها را آبیاری کرده تا میزان وزن بیشتری را به واسطه جذب رطوبت به خود بگیرند. پس در هنگام خرید به خصوص در پیاز هایی باوزن بالا به میزان درصد رطوبت بنه ها توجه کنید.

2) وزن پیاز زعفران در کشت سنتی یا کشت خاکی ۶ تا ۱۰ گرم است، اما نکته ای که بسیار مهم خرید بنه از اقلیمی هماهنگ با اقلیم مزرعه در حال احداث است.

دلیل بیان این نکته این است که: پیازهای زعفران با تفاوت اقلیم دچار شوک و تنش می شوند به همین دلیل اکثر کارشناسان خبره پیشنهاد می‌کنند: برای احداث مزرعه زعفران از پیازهای نوزاد استفاده کنید، چرا که در طول رشد با اقلیم منطقه مزرعه شما خود را وقف داده و با این سازگای در سال‌های آتی بهترین عملکرد و بازدهی را خواهند داشت.

3) وزن مناسب پیاز زعفران گلخانه ای ۱۲ تا ۲۰ گرم می باشد. در خرید پیاز زعفران گلخانه‌ای باید دقت کافی را داشته باشیم. اما نکته‌ای که بیشتر از وزن پیاز گلخانه ای اهمیت دارد، میزان درصد رطوبت پیاز است.

هنگامی که پیاز در محیط کشت گلخانه ای زعفران قرار بگیرند از قبل درصد رطوبت قابل توجهی را از محیط گلخانه جذب میکند. اگر درصد رطوبت بنه های زعفران قبل از وررود به گلخانه بیشتر از حد مجاز باشد پیاز دچار دوگانگی میشود. این دوگانگی شامل از دست دادن رطوبت و رشد جوانه به صورت همزمان میباشد، به بیان ساده تر بخشی از انرژی پیاز به جای تشکیل گل صرف از دست دادن رطوبت میشود و  میزان گلدهی هر پیاز به طور متوسط تا %۵۰ کاهش پیدا می‌کند.

4) مهمترین نکته نخریدن پیاز انباری توسط دلال هاست. برای اینکه پیازهای زعفران قیمت مناسب‌تر و حاشیه سود بیشتری برای واسطه ها داشته باشد بنه را به صورت عمده و در تناژ بالا خریداری کرده و آنها را در انبار نگهداری می کنند. بنه ها روی هم انباشته می شوند به همین دلیل پیاز‌های انباری اکثرا دارای کنه، قارچ و لهیدگی هستند و ایجاد کپک در بین آنها شایع است.

5) اگر علاقه مند به کشت هستید اما زمین ندارید خرید پیاز زعفران گلدانی مناسب شماست. این پکیج ها برای کشت در سبد، گلدان، پشت بام و تراس مناسب است.

خرید پیاز زعفران در اصفهان

7ویژگی بنه مرغوب زعفران :

1. بیش از ۲ درصد جوانه فعال شده نداشته باشد. بیش از ۹۰ درصد پیازها، نباید دارای جوانه فعال باشند. (منظور از جوانه: ساقه یا تیج زعفران است که در نوک پیاز میروید که به رنگ سفید و به اندازه 1-2 سانتیمتر میباشد.)

2. عاری از هرگونه ناخالصی فیزیکی باشد.

3. عاری از هرگونه آلودگی (قارچ و کنه) و بیماری باشد.

4. حداکثر رطوبت موجود (10-15%) باشد. رطوبت بیش تر موجب سنگینی و فراهم شدن بستر بیماری می شود.

5. پوشینه‌های اولیه پیاز زعفران در هنگام عرضه باید سالم باشند.

6. حداکثر میزان خاک ۱۰ تا ۱۵ درصد می باشد.(وجود خاک در جابجایی پیاز امری الزامی است، از آنجایی که جابجایی پیاز در فصل گرم صورت می گیرد پیاز ها میزان رطوبت خود را به واسطه گرما از دست میدهند، این تعرق باعث از دست رفتن درصدی از رطوبت بین پیازها میشود و آب حاصل از رطوبت توسط خاک میان پیازها جذب می‌شود . در صورت عدم وجود خاک، رطوبت باعث ایجاد کپک‌ و بیماری قارچی دربین پیاز ها خواهد شد)

7. جوانه انتهایی پیاز زعفران باید سالم باشد.

پیاز زعفران در تبریز

آب و هوای مناسب کشت زعفران

به طور کلي زعفران را به عنوان گياهي نيمه گرمسيري مي شناسند که در نقاطي با زمستان هاي ملايم و تابستان هاي گرم و خشک رشد خوبي دارد.

اين موضوع ممکن است در هر شرايط اقليمي اي صادق نباشد زيرا احتمال دارد گياه با شيوه هاي نگهداري نوين با محيط های مختلف سازگار شود. همدان که در رديف استانهاي سردسيري ايران است، در زراعت و کشت زعفران نتايج رضايت بخشي داشته است.

امروزه زعفران در اقصي نقاط کشور کشت مي شود. بايد به اين موضوع توجه داشت که گرما به همراه رطوبت سبب ايجاد کنه، قارچ و امراض مختلف در زعفران مي شود. پس مناطق با خاک بسيار مرطوب و هواي شرجي مناسب کشت نمي باشند.

  دیدگاه های شما

 1. profile avatar ali گفت:

  با سلام
  چطور میتونم پیاز زعفرون رو به صورت عمده سفارش بدم؟!

 2. profile avatar رضا گفت:

  سلام قیمت پیاز زعفران برای امسال 1400چقدره؟

 3. profile avatar حاجی اقایی گفت:

  سلام خسته نباشید شما مرکزی برای فروش پیاز زعفران در تهران دارید؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما. شما میتونید سفارش خرید پیاز رو از طریق سایت دهکده موفقیت یا واتس اپ ما ثبت کنید و در ادرسی که وارد میکنید تحویل بگیرید

 4. profile avatar محمدرضا گفت:

  سلام من 1000متر زمین توی کرج دارم میتونم توش کشت کنم و چه جوری میتونم از مشاورتون استفاده کنم؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   دردود برشما برای آموزش کشت میتونید از بخش آموزشگاه دهکده موفقیت استفاده کنید و اموزش های اولیه کشت رو ببیننی برای مشاوره تخصصی کشت زعفران هم با شماره09302999768 تماس بگیرین

 5. profile avatar مصطفی گفت:

  سلام میتونم نمونه پیاز قبل از خرید ببینم؟ پیاز زعفران درشت و بدون آفت می خوام

 6. profile avatar جمشیدی گفت:

  سلام من میخوام پیاز زعفران را در اصفهان تحویل بگیرم و اونجا کشت انجام بدم امکان اراسل برای اصفهان هم دارید؟

 7. profile avatar saghar گفت:

  درود بر شما قیمت پیاز زعفران گلخانه ای چند است؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما بستگی به مقدار سفارش شما که پیاز زعفران گلخانه ای را به صورت عمده یا خرده سفارش می دید قیمت هم متفاوت است.با مشاورمون لطفا تماس بگیرید.
   https://wa.me/0989302999768

 8. profile avatar میلاد گفت:

  سلام ارسال پیاز زعفران برای تهران هم انجام میشه؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما بله خریدوفروش پیاز زعفران در تهران هم به صورت عمده و هم خرده انجام میشه

 9. profile avatar حسن غلامی گفت:

  سلام بنه میخواستم ولی حتما میخوام پیاز زعفران مرغوب باشه نمونه بار دارید کجا میتونم ببینم نمونه پیازهاتونو؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما واتس اپ دهکده موفقیت پیام بدید تا نمونه بارهای پیاز زعفران دهکده موفقیت رو ببینید.

 10. profile avatar حمید گفت:

  سلام وقتتون بخیر خرید پیاز گلدانی برای شیراز به چه صورته؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما لطفا از طریق وب سایت برای خرید پیاز زعفران ثبت سفارش بفرمایید نحوه ارسال پیاز زعفران خریداری شده بر طبق وزن تعیین میشه و بهتون در هنگام پرداخت نشون داده میشه.

 11. profile avatar علی گفت:

  سلام قیمت خرید پیاز زعفران برای یک تن چه مقدار در میاد من روی سایت پیدا نکردم؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما وقتتون بخیر لطفا برای اطلاع از قیمت خرید پیاز زعفران عمده لطفا با مشاوران دهکده موفقیت تماس بگیرید.

 12. profile avatar لیلا گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم قبل از خرید پیاز زعفران ببینم شرایط زمین من رای کشت مناسب هست یا نه شما میتونید کمک کنید؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما حتما فرم ارزیابی زمین رو پر کنید مشاوران ما به زودی با شما تماس میگیرن

 13. profile avatar لیلا گفت:

  سلام روز تون بخیر قیمت خرید پیاز زعفران برای تن چقدر در میاد؟

 14. profile avatar احسان گفت:

  سلام قیمت خرید پیاز زعفران برای ارسال به شیراز چقدره؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما هزینه ارسال بنا بر مقدار مورد نیازتون متفاوته لطفا بفرمایید چه مقدار نیاز دارید

 15. profile avatar نگین رمضانی گفت:

  سلام مشاوره بعد از خرید پیاز زعفرانتون عالی بود. من پیاز زعفران گلدانی ازتون خریدم برای کشت د رتهران و خیلی زیاد راضی بودم.

 16. profile avatar سمانه گفت:

  سلام وقت بخیر خرید پیاز گلدانی برای کشت درمنزل کافیه؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما بله پکیج های خرید پیاز گلدانی برای علاقه مندان کشت در منزل قرار داده شده.

 17. profile avatar راحیل گفت:

  سلام وقتتون بخیر من خریدپیاز زعفران گلدانی رو انجام دادم چه طوری باید کشت کنم؟

 18. profile avatar علی گفت:

  کت زعفران به جز هزینه خرید پیاز زعفران چه هزینه ای داره؟

 19. profile avatar نرگس گفت:

  سلام خرید پیاز زعفران به صورت عمده به چه شکله؟ چه مقدار باید بخریم؟

 20. profile avatar صفورا گفت:

  سلام لطف میکنید قیمت خرید پیاز زعفران رو برای مقدار بالای ۱۰۰ کیلو اعلام کنید؟ من برای شهر قزوین میخوام کشت کنم جواب میده که پیاز زعفران بخرم؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما بله. قیمت خرید پیاز زعفران بالای 100 کیلو رو لطفا تماس بگیرید

 21. profile avatar زیبا گفت:

  سلام وقت بخیر من میخوام توی زمین تو اصفهان 200 متر زعفران کشت کنم. میشه لطفا بفرمایید چقدر پیاز زعفران بخرم؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما. برای کشت 200 متر باید حدودا 200 کیلو پیاز زعفران خریداری کنید.

 22. profile avatar عاطفه گفت:

  هنوز وقت برای خرید پیاز زعفران هست؟ ارسال بار دارید؟ امکان سفارش برداشته شده چه جوری میتونم پیاز زعفران بخرم

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما تایم کشت تموم شده و باتوجه به این موضوع پیشنهاد می کنیم از خرید پیاز زعفران برای امسال خود داری کنید

 23. profile avatar مهشید گفت:

  سلام برای 10 تا سبد که میخوام روی پست بوم بگذارم چقدر باید پیاز زعفران خریداری کنم؟ چقدر میشه قیمتش؟

 24. profile avatar گلبهار گفت:

  سلام وقت بخیر میخوام کشت زعفران رو توی گلدان انجام بدم شما میتونید راهنماییم کنید و چه نوع پیاز زعفرانی باید خریداریکنم؟ پیاز زعفران گلدانی موجود دارید؟

 25. profile avatar محمدرضا گفت:

  الان پیاز زعفران موجود دارید برای خرید یا به صورت پیش فروشه؟

 26. profile avatar فاطیما گفت:

  برای کشت پیاز زعفران توی گلدون برای خونه چه پکیجی رو انتخاب کنم بهتره؟ میخوام به اندازه مصرف خودمون باشه؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما پکیج 100 و 200 تایی کشت سبد و گلدان و کشت در باغچه مناسب برای شماست

 27. profile avatar حسین گفت:

  مشخصات پیاز مرغوبی که گفتین رو توی پیازهای زعفرون خودتونم میشه پیدا کرد دیگه؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما بله تمامی پیازهای زعفران دهکده موفقیت مشخصات پیاز مرغوب رو دارن

 28. profile avatar علیاری گفت:

  سلام الان پیش خرید کنیم پیازهای زعفرانو اگر ارزون بشه باقی پولمون برمیگرده؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما با توجه به افزایش قیمت زعفران قیمت پیاز زعفران هم افزایش پیدا میکنه ولی بله

 29. profile avatar aliii گفت:

  اقا چی ارزون شده که پیاز زعفرون بخواد بشه شما دعا کن ده برابر نشه!

 30. profile avatar aliii گفت:

  مزراعتون کجاست ارسال پیاز زعفران به تهران و کرج هم دارید؟ من چند نفرو میشناسم که میشه برای هممون رو یک جا ارسال کنید؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما بله ارسال پیاز زعفران به کرج و تهران هم داریم لطفا با ارشناس ما تماس بگیرید.

 31. profile avatar زیبا گفت:

  سلام بعد از خرید پکیج پیاز زعفران گلدانی مشاوره هم میدید؟ من اصن نمیدونم که باید چیکار کنم

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما بعد از اینکه ثبت سفارشتونو انجام دادین به پشتیبان ما در واتس اپ پیام بدین.

 32. profile avatar عسل گفت:

  برای پیش خرید پیاز زعفران گلدانی باید چیکار کنیم؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما پکیج مورد نظرتونو انتخاب کنید و خریداری کنید براتون خرداد ماه ارسال مشه

 33. profile avatar محبی گفت:

  سلام وقت بخیر امروز خرید پیاز زعفران انجام بشه کی تحویل داده میشه؟ کی میرسه به دستمون؟ الان میشه کاشت؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما اگر فروش پیاز زعفران به صورت پیش خرید هست و ارسال از خرداد ماه شروع میشه.

 34. profile avatar مسعود گفت:

  سلام وقت بخیر ارسال پیاز زعفران به چه صورته؟ باید خودمون بیایم بگیریم؟

 35. profile avatar میرزایی گفت:

  الان پیاز زعفران بخریم باید انباریش کنیم تا خرداد تا میشه الان کاشت؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما خرید پیاز زعفران و انباریش کار بسیار اشتباهیه اصلا اینکارو انجام ندین

 36. profile avatar مژده گفت:

  قمت پیا زعفران تا خرداد چقدر میشه گرون میشه نه؟

 37. profile avatar تهموری گفت:

  سلام چه جوری خرید کنیم؟

 38. profile avatar احدی گفت:

  سلام پیش فروش با قیمت قبل تا کی امکانپذیره؟

 39. profile avatar صبوری گفت:

  سلام وقتتون بخیر اولین ارسال های پیش فروش چه زمانی میشه؟ موفته برای اردیبهشت اونموقع پیازها رو در میارین؟

 40. profile avatar حقی گفت:

  قیمت پیاز توی سفارش عمده هم همینه که نوشتین؟ خیلی زیاد میشه که؟ همه جا قیمت سفارش عمده از خرده کمتره ارزونتر میدنش

 41. profile avatar طاووسی گفت:

  قیمت عمده چه جوریاس؟ برای سال ۱۴۰۱ پیاز خیلی گرون میشه نه؟ الان بگیریم انباری کنیم بهتره نظر شما چیه

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما پیا ها به هیچ وجه نباید انباری بشن. بله احتمال گرون شدن پیازها با توجه به گرونی زعفران وجود داره

 42. profile avatar علی محمدی گفت:

  قیمت خرید عمده چقدره؟ من میخوام امسال ۱۰۰۰ متر کشت کنم توی زنجان چقدر باید بخرم پیاز؟ قیمتا برای سال جدید چه جوری میشه؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما برای اطلاع از قیمت عمده پیاز زعفران لازمه با کارشناس ما تماس بگیرید.

 43. profile avatar افخمی گفت:

  از کی ارسال برای شهرستان ها شروع میشه؟ سفارشا به ترتیب ارسال میشه یا شهر به شهر؟

 44. profile avatar سهیلا گفت:

  قیمت هر کیلو پیاز زعفران الان چقدره ؟ فروش شروع شده یا هنوز پیش فروش دارین؟

 45. profile avatar سهیل گفت:

  سلام، تو همه استان ها میشه پیاز زعفران کشت کرد؟ من استان یزد هستم شهرستان میبد توی شهر ما هم میشه اینجا آب خیلی کمه و خشکه

 46. profile avatar غلامی گفت:

  سلام پیاز زعفران گلخانه هست پکیج های پیاززعفرانتون؟

 47. profile avatar نیلوفر گفت:

  سلام بسته های عددی ندارید؟ من ۳۰ تا دونه پیاز زعفران میخوام واسه کاشتن تو گلدون

 48. profile avatar مینا گفت:

  سلام پیاز زعفران بالای 20 گرم برای کشت گلخانه ضروریه؟ نمیشه از پیاز های کوچیکتر استفاده کرد؟

  • profile avatar معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما خیر حتما باید بالای 12 گر باشه تا توجیح اقتصادی داشته باشه.