خرید پیاز زعفران خرده و عمده[ قیمت پیاز زعفران 1403 ]

خرید پیاز زعفران از کشاورزان دهکده :

 • خرید پیاز مرغوب زعفران از مزارع سه ساله
 • مشاوره کاشت، داشت و برداشت زعفران
 • خرید تضمینی محصول با عقد قرارداد
 • آموزش رایگان کشت تخصصی زعفران برای خریداران در تناژ بالا

 

قیمت پیاز زعفران در سال 1403 برای سفارش های عمده و خرده متفاوت است. برای خرید بالای 500 کیلو با مشاوران ما تماس بگیرید.

09302999768

 

اگر قصد خرید پیاز زعفران را دارید بر روی شماره های زیر کلیک کنید و با مشاوران ما تماس بگیرید یا در واتس آپ با ما در ارتباط باشید.
پیاز کاشته شده در گلدان
پیاز کاشته شده در گلدان

تحویل تیر 1403

95.000 تومان
پکیچ 20 - 200 عددی
پکیچ 20 - 200 عددی

تحویل پیاز در تیر 1403

شروع قیمت از : 89.000 تومان
پکیج 10 - 250 کیلوگرم
پکیج 10 - 250 کیلوگرم

تحویل تیر 1403

شروع قیمت از : 540.000 تومان
چرا از دهکده پیاز زعفران بخرم؟
کیفیت و سلامت 100 درصدی

پیازهایی که برای فروش قرار داده شده اند به طور مستمر بر طبق نامه آنالیز خاک و زیر نظر مشاوران دهکده موفقیت رسیدگی میشن و علاوه بر کیفیت مطلوبی دارند، از سلامت 100 درصدی هم برخوردارند.

همراهی و پشتیبانی زعفران کاران

مشاوران دهکده مزارع شما رو بررسی میکنن و پشتیبانان ما با آموزش ویدئویی و به کارگیری این آموزش ها زعفران کاران رو همراهی میکنن تا مزرعه به حداکثر برداشت برسه. مشاوره ها به صورت تلفنی و حضوری انجام میشه.

تضمین برداشت محصول

کیفیت پیاز ها با انجام آزمایش از پیاز مشخص میشه و با انجام کشت اصولی و نظارت ما برداشت محصول در مزرعه شما 100% تضمین میشه

خرید محصول کشاورز با عقد قرارداد

هدف اصلی دهکده موفقیت ایجاد اشتغال و کمک به حفظ صنعت زعفرانِ. شما با تولید محصول با کیفیت عضوی از این خانواده بزرگ میشین.

دوره آموزشی تخصصصی و رایگان

آموزش های دهکده به صورت تفکیک شده برای هر منطقه اقلیمی مناسب و کارآمد هست. نکاتی که در آموزش ها گفته شده شما رو به یک زعفران کار زبردست و ماهر مُبَدَّل میکنه.

مزایای خرید پیاز زعفران از دهکده

1. مشاوره رایگان 2. خرید پیاز مرغوب و با اصالت 3. تضمین برداشت 4. آموزش رایگان در خرید عمده

عوامل موثر بر قیمت پیاز زعفران :

دو عاملی که بیشترین تاثیر را بر قیمت بذر زعفران است دارند؛ وزن اولیه بنه زعفران و بدون خاک یا با خاک بودن آن است. با پیشنهاد دهکده موفقیت با خرید پیاز زعفران کود زعفران و سایر محلول پاشی ها رو رایگان هدیه بگیرید.

 1) وزن بنه زعفران :

هر چه پیازی که برای کشت انتخاب می کنید بزرگتر باشد و وزن بیشتری داشته باشد بهتر تغذیه شده است بنابراین قیمت آن نیز بالاتر است. البته امکان دارد که نوع برداشت بنه به صورت ترکنه بوده و وزن بالای آن نیز به دلیل رطوبت اضافی باشد بنابراین در هنگام خرد به این موضوع توجه نماید.

 

ویژگی های پیاز زعفران مرغوب

 

2) با خاک یا بدون خاک بودن پیازها :

وجود 15-10 درصد خاک در گونی های بنه امری طبیعی است اما اگر پیاز پاک شده، بدون پوشال اضافی و بدون هر گونه خالصی از جمله خاک در توری تحویل به فروش برسد قیمت آن نیز طبعا بیشتر می باشد.

3) نوع نگهداری و مزرعه بنه :

بنه های با کیفیت از مزارع با کیفیت رشد کرده و تکثیر میشوند. هرچه با حساسیت بیشتر و نزدیکتر به اصول کارشناسی از زمین مراقبت شود خاک زمین بارور تر میشود و تغذیه پیازها کامل تر خواهد بود. قطعا مزارعی که سالانه از آنها نمونه گیری شده و طبق نامه آنالیز خاک رسیدگی میشود بنه های با کیفیت تری از مزارع دیم دارند. پس از زمین هایی بنه خود را تهیه کنید که مانند مزارع دهکده شناسنامه رسیدگی داشته باشند.

 اگر علاقه مند به کشت هستید اما زمین ندارید خرید پیاز زعفران گلدانی مناسب شماست. این پکیج ها برای کشت در گلدان، سبد، پشت بام و تراس مناسب است.

شکل ظاهری پیاز های زعفران

قبل از اقدام برای خرید از هر مرجعی لازم است با پیاز سالم و مرغوب آشنایی داشته باشید و نکات لازم برای خرید پیاز زعفران را بدانید.

 

در هنگام خرید پیاز زعفران از هر کیسه چند پیاز زعفران برداشته پوشال های اطراف آن را کاملا جدا کنید تا به قسمت سفید رنگ پیاز برسید و پیازها را از نظر سلامت ظاهری بررسی کنید. روی قسمت سفید رنگ نباید هیچ نشانه ای از کنه، قارچ یا زخم شدگی وجود داشته باشد. سپس پیازها را از وسط دو نصف کنید و از سالم ودن داخل پیازها نیز اطمینان حاصل کنید. قسمت داخلی باید کاملا سفید باشد.

 

تهیه بذر زعفران

پیشنهاد می کنیم قبل از سفارش اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید تا جلوی هرگونه سوء استفاده را بگیرید. جهت تهیه پیاز زعفران از مزارع 3 ساله و مورد تایید سازمان حفظ نباتات میتوانید از مشاوران ما کمک بخواهید. دهکده موفقیت پیاز کشت خاکی، پیاز زعفران گلخانه ای و پیاز زعفران گلدانی را به فروش می رساند.

نمونه پیاز زعفران بدون قارچ

بنه یا بذر زعفران است که گیاه زعفران از آن می روید، به شکل تخم مرغی یاکروی شکل بوده و به قطر ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد. در انتهای آن زائده هایی به رنگ قهوه ای تیره وجود دارد که پیاز مادری سال گذشته است، اصطلاحا به آن تکمه می گویند.

پیاز زعفران به وسیله ی پوشال قهوه ای رنگ پوشیده شده. این پوشال ها در واقع نقش لباس را برای پیاز زعفران ایفا میکنند، که بنه را در مقابل تنش های دمایی که از جابه جایی پیاز بوجود می آید محافظت میکنند. پوشال در تابستان باعث حفظ رطوبت پیاز می شود و در زمستان های سرد باعث حفظ دما می شود.

تفاوت پیاز زعفران گلخانه ای با کشت سنتی 

تفاوت پیاز گلخانه ای زعفران با پیاز کشت خاکی زعفران فقط در وزن آنها می باشد. هردوی آنها از زمین خارج میشوند. در زمان سورت کردن پیازها را تقسیم بندی میکنند، وقتی پیاز گلخانه‌ای و پیاز سنتی هر دو از یک زمین و یک نقطه خارج میشوند به این معنی است که همون تغذیه‌ای که پیازهای سنتی دارند پیازهای گلخانه ای هم دارند.

پیاز هایی که در فرآیند تکثیر از روی بنه در میان و به اصطلاح محل خروجشون همون تیج های اصلی است زودتر خارج میشوند و به دنیا می آیند و تغدیه بیشتری هم از پیاز مادری جذب میکنند. این پیاز ها تغذیه بهتری داشته و طبعا درشت تر میشوند. اما پیاز های جانبی کمی زمان میبرد تا به وزن مناسب برسند چون دیر تر متولد میشوند و تغذیه کمتری از مادر به آنها می رسد. این پیاز ها که از تیج های فرعی پیاز خارج میشوند فرصت دارند تا سال بعدی تغذیه درستی داشته باشند تا بتوانند تکثیر خوبی داشته باشند.

پیازچه زعفران

این اشتباهات را در هنگام خرید پیاز زعفران نکنید!

1) اکثر پیاز فروشان پیازهای زعفران را به روش تر کنِ خارج می‌کنند، یعنی قبل از خروج پیاز آنها را آبیاری کرده تا میزان وزن بیشتری را به واسطه جذب رطوبت به خود بگیرند. پس در هنگام خرید به خصوص در پیاز هایی باوزن بالا به میزان درصد رطوبت بنه ها توجه کنید.

2) وزن پیاز زعفران در کشت سنتی یا کشت خاکی ۶ تا ۱۰ گرم است، اما نکته ای که بسیار مهم خرید بنه از اقلیمی هماهنگ با اقلیم مزرعه در حال احداث است.

دلیل بیان این نکته این است که پیازهای زعفران با تفاوت اقلیم دچار شوک و تنش می شوند به همین دلیل اکثر کارشناسان خبره پیشنهاد می‌کنند: برای احداث مزرعه زعفران از پیازهای نوزاد استفاده کنید، چرا که در طول رشد با اقلیم منطقه مزرعه شما خود را وقف داده و با این سازگای در سال‌های آتی بهترین عملکرد و بازدهی را خواهند داشت.

3) وزن مناسب پیاز زعفران گلخانه ای ۱۲ تا ۲۰ گرم می باشد. در خرید پیاز زعفران گلخانه‌ای باید دقت کافی را داشته باشیم. اما نکته‌ای که بیشتر از وزن پیاز گلخانه ای اهمیت دارد، میزان درصد رطوبت پیاز است.

رطوبت در محیط گلخانه گاها به 80 درصد نیز می رسد. هنگامی که پیاز در محیط کشت گلخانه ای  قرار بگیرند درصد رطوبت قابل توجهی را از محیط گلخانه جذب میکند. اگر درصد رطوبت بنه های زعفران قبل از وررود به گلخانه بیشتر از حد مجاز باشد خطرات زیادی آن را تهدید می کند.

بنه زعفران با جذب رطوبت دچار دوگانگی می شود. این دوگانگی شامل از دست دادن رطوبت و رشد جوانه به صورت همزمان میباشد، به بیان ساده تر بخشی از انرژی پیاز به جای تشکیل گل صرف از دست دادن رطوبت میشود و  میزان گلدهی هر پیاز به طور متوسط تا %۵۰ کاهش پیدا می‌کند.

4) مهمترین نکته نخریدن پیاز انباری توسط واسطه هاست. برای اینکه پیازهای زعفران قیمت مناسب‌تر و حاشیه سود بیشتری برای واسطه ها داشته باشد بنه را به صورت عمده و در تناژ بالا خریداری کرده و آنها را در انبار نگهداری می کنند. بنه ها روی هم انباشته می شوند به همین دلیل پیاز‌های انباری اکثرا دارای کنه، قارچ و لهیدگی هستند و ایجاد کپک در بین آنها شایع است.

5) پیاز نقره شده نخرید. برخی از دوستانی که قصد احداث گلخانه و کشت گلخانه ای دارند برای راحتی کار پیازهای گلخانه ای را بدون پوشال و تکمه آن و به اصطلاح نقره شده خریداری میکنند. همان طور که گفته شد پوشینه های پیاز زعفران وظیفه حفاظت از پیاز زعفران در برابر تنش های محیطی را برعهده دارند. بعلاوه این 10-15% خاک بین بنه ها در هنگام ارسال در بین الیاف پوشینه ها قرار دارد. با نقره کردن پیاز زعفران قبل از ارسال میزان تنش ها شدت داشته و احتمال خمیری شدن پیاز زعفران بیماری زوال بنه زعفران افزایش پیدا میکند.

 

خرید پیاز زعفران در اصفهان

7ویژگی بنه مرغوب زعفران :

1. بیش از ۲ درصد جوانه فعال شده نداشته باشد. بیش از ۹۰ درصد پیازها، نباید دارای جوانه فعال باشند. (منظور از جوانه: ساقه یا تیج زعفران است که در نوک پیاز میروید که به رنگ سفید و به اندازه 1-2 سانتیمتر میباشد.)

2. عاری از هرگونه ناخالصی فیزیکی باشد.

3. عاری از هرگونه آلودگی (قارچ و کنه) و بیماری باشد.

4. حداکثر رطوبت موجود (10-15%) باشد. رطوبت بیش تر موجب سنگینی و فراهم شدن بستر بیماری می شود.

5. پوشینه‌های اولیه پیاز زعفران در هنگام عرضه باید سالم باشند.

6. حداکثر میزان خاک ۱۰ تا ۱۵ درصد می باشد.(وجود خاک در جابجایی پیاز امری الزامی است، از آنجایی که جابجایی پیاز در فصل گرم صورت می گیرد پیاز ها میزان رطوبت خود را به واسطه گرما از دست میدهند، این تعرق باعث از دست رفتن درصدی از رطوبت بین پیازها میشود و آب حاصل از رطوبت توسط خاک میان پیازها جذب می‌شود . در صورت عدم وجود خاک، رطوبت باعث ایجاد کپک‌ و بیماری قارچی دربین پیاز ها خواهد شد)

7. جوانه انتهایی پیاز زعفران باید سالم باشد.

 

پیاز زعفران در تبریز

آب و هوای مناسب کشت زعفران

به طور کلي زعفران را به عنوان گياهي نيمه گرمسيري مي شناسند که در نقاطي با زمستان هاي ملايم و تابستان هاي گرم و خشک رشد خوبي دارد.

اين موضوع ممکن است در هر شرايط اقليمي اي صادق نباشد زيرا احتمال دارد گياه با شيوه هاي نگهداري نوين با محيط های مختلف سازگار شود. همدان که در رديف استانهاي سردسيري ايران است، در زراعت و کشت زعفران نتايج رضايت بخشي داشته است.

امروزه زعفران در اقصي نقاط کشور کشت مي شود. بايد به اين موضوع توجه داشت که گرما به همراه رطوبت سبب ايجاد کنه، قارچ و امراض مختلف در زعفران مي شود. پس مناطق با خاک بسيار مرطوب و هواي شرجي مناسب کشت نمي باشند.

اطلاعات پیاز زعفران
✅حداقل سفارش   20 عدد
✅قیمت پیاز زعفران 1402 بسته به سفارش متفاوت است
✅ کیفیت 100 درصد تضمین شده بدون آفت
✅ پشتیبانی پس از فروش دارد
✅ پیاز زعفران گلخانه ای وزن مناسب 15-20 گرم
✅ وزن پیاز زعفران
 8 – 12 گرم

رضایت مشتریان دهکده موفقیت

 

 

  دیدگاه های شما

 1. ali گفت:

  با سلام
  چطور میتونم پیاز زعفرون رو به صورت عمده سفارش بدم؟!

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما سفارشاون رو از طریق این شماره ثبت کنید.09302999768

 2. رضا گفت:

  سلام قیمت برای امسال 1400چقدره؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما قیمت در سفارش خرده و عمده متفاوته لطفا سفارشتون رو در واتس اپ دهکده ثبت کنید

 3. حاجی اقایی گفت:

  سلام خسته نباشید شما مرکزی برای فروش پیاز زعفران در تهران دارید؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما. شما میتونید سفارش خرید پیاز رو از طریق سایت دهکده موفقیت یا واتس اپ ما ثبت کنید و در ادرسی که وارد میکنید تحویل بگیرید

 4. محمدرضا گفت:

  سلام من 1000متر زمین توی کرج دارم میتونم توش کشت کنم و چه جوری میتونم از مشاورتون استفاده کنم؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   دردود برشما برای آموزش کشت میتونید از بخش آموزشگاه دهکده موفقیت استفاده کنید و اموزش های اولیه کشت رو ببیننی برای مشاوره تخصصی کشت زعفران هم با شماره09302999768 تماس بگیرین

 5. مصطفی گفت:

  سلام میتونم نمونه پیاز قبل از خرید ببینم؟ پیاز زعفران درشت و بدون آفت می خوام

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما بله توی اینستاگرام دهکده موفقیت می تونید نمونه پیاز ها رو ببینید

 6. جمشیدی گفت:

  سلام من میخوام پیاز زعفران را در اصفهان تحویل بگیرم و اونجا کشت انجام بدم امکان اراسل برای اصفهان هم دارید؟

 7. saghar گفت:

  درود بر شما قیمت پیاز چند است؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما بستگی به مقدار سفارش شما که پیاز زعفران گلخانه ای را به صورت عمده یا خرده سفارش می دید قیمت هم متفاوت است.با مشاورمون لطفا تماس بگیرید.

 8. میلاد گفت:

  سلام ارسال پیاز زعفران برای تهران هم انجام میشه؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما بله خریدوفروش پیاز زعفران در تهران هم به صورت عمده و هم خرده انجام میشه

 9. حسن غلامی گفت:

  سلام بنه میخواستم ولی حتما میخوام پیاز زعفران مرغوب باشه نمونه بار دارید کجا میتونم ببینم نمونه پیازهاتونو؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما واتس اپ دهکده موفقیت پیام بدید تا نمونه بارهای پیاز زعفران دهکده موفقیت رو ببینید.

 10. حمید گفت:

  سلام وقتتون بخیر خرید پیاز گلدانی برای شیراز به چه صورته؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما لطفا از طریق وب سایت برای خرید پیاز زعفران ثبت سفارش بفرمایید نحوه ارسال پیاز زعفران خریداری شده بر طبق وزن تعیین میشه و بهتون در هنگام پرداخت نشون داده میشه.

 11. علی گفت:

  سلام قیمت خرید پیاز زعفران برای یک تن چه مقدار در میاد من روی سایت پیدا نکردم؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما وقتتون بخیر لطفا برای اطلاع از قیمت خرید پیاز زعفران عمده لطفا با مشاوران دهکده موفقیت تماس بگیرید.

 12. لیلا گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم قبل از خرید پیاز زعفران ببینم شرایط زمین من رای کشت مناسب هست یا نه شما میتونید کمک کنید؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما حتما فرم ارزیابی زمین رو پر کنید مشاوران ما به زودی با شما تماس میگیرن

 13. لیلا گفت:

  سلام روز تون بخیر قیمت خرید پیاز زعفران برای تن چقدر در میاد؟

 14. احسان گفت:

  سلام قیمت خرید پیاز زعفران برای ارسال به شیراز چقدره؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما هزینه ارسال بنا بر مقدار مورد نیازتون متفاوته لطفا بفرمایید چه مقدار نیاز دارید

 15. نگین رمضانی گفت:

  سلام مشاوره بعد از خرید پیاز زعفرانتون عالی بود. من پیاز زعفران گلدانی ازتون خریدم برای کشت د رتهران و خیلی زیاد راضی بودم.

 16. سمانه گفت:

  سلام وقت بخیر خرید پیاز گلدانی برای کشت درمنزل کافیه؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما بله پکیج های خرید پیاز گلدانی برای علاقه مندان کشت در منزل قرار داده شده.

 17. راحیل گفت:

  سلام وقتتون بخیر من خریدپیاز زعفران گلدانی رو انجام دادم چه طوری باید کشت کنم؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود برشما مقاله کشت زعفران در منزل را مطالعه بفرمایید.

 18. علی گفت:

  کت زعفران به جز هزینه خرید پیاز زعفران چه هزینه ای داره؟

 19. نرگس گفت:

  سلام خرید پیاز زعفران به صورت عمده به چه شکله؟ چه مقدار باید بخریم؟

 20. صفورا گفت:

  سلام لطف میکنید قیمت خرید پیاز زعفران رو برای مقدار بالای ۱۰۰ کیلو اعلام کنید؟ من برای شهر قزوین میخوام کشت کنم جواب میده که پیاز زعفران بخرم؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما بله. قیمت خرید پیاز زعفران بالای 100 کیلو رو لطفا تماس بگیرید

 21. زیبا گفت:

  سلام وقت بخیر من میخوام توی زمین تو اصفهان 200 متر زعفران کشت کنم. میشه لطفا بفرمایید چقدر پیاز زعفران بخرم؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما. برای کشت 200 متر باید حدودا 200 کیلو پیاز زعفران خریداری کنید.

 22. عاطفه گفت:

  هنوز وقت برای خرید پیاز زعفران هست؟ ارسال بار دارید؟ امکان سفارش برداشته شده چه جوری میتونم پیاز زعفران بخرم

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما تایم کشت تموم شده و باتوجه به این موضوع پیشنهاد می کنیم از خرید پیاز زعفران برای امسال خود داری کنید

 23. مهشید گفت:

  سلام برای 10 تا سبد که میخوام روی پست بوم بگذارم چقدر باید پیاز زعفران خریداری کنم؟ چقدر میشه قیمتش؟

 24. گلبهار گفت:

  سلام وقت بخیر میخوام کشت زعفران رو توی گلدان انجام بدم شما میتونید راهنماییم کنید و چه نوع پیاز زعفرانی باید خریداریکنم؟ پیاز زعفران گلدانی موجود دارید؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما پیاز زعفران گلدانی با سایر پیازها تفاوتی ندارد و می تونید از پکیج ها استفاده کنید.

 25. محمدرضا گفت:

  الان پیاز زعفران موجود دارید برای خرید یا به صورت پیش فروشه؟

 26. فاطیما گفت:

  برای کشت پیاز زعفران توی گلدون برای خونه چه پکیجی رو انتخاب کنم بهتره؟ میخوام به اندازه مصرف خودمون باشه؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما پکیج 100 و 200 تایی کشت سبد و گلدان و کشت در باغچه مناسب برای شماست

 27. حسین گفت:

  مشخصات پیاز مرغوبی که گفتین رو توی پیازهای زعفرون خودتونم میشه پیدا کرد دیگه؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما بله تمامی پیازهای زعفران دهکده موفقیت مشخصات پیاز مرغوب رو دارن

 28. علیاری گفت:

  سلام الان پیش خرید کنیم پیازهای زعفرانو اگر ارزون بشه باقی پولمون برمیگرده؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما با توجه به افزایش قیمت زعفران قیمت پیاز زعفران هم افزایش پیدا میکنه ولی بله

 29. aliii گفت:

  اقا چی ارزون شده که پیاز زعفرون بخواد بشه شما دعا کن ده برابر نشه!

 30. aliii گفت:

  مزراعتون کجاست ارسال پیاز زعفران به تهران و کرج هم دارید؟ من چند نفرو میشناسم که میشه برای هممون رو یک جا ارسال کنید؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما بله ارسال پیاز زعفران به کرج و تهران هم داریم لطفا با ارشناس ما تماس بگیرید.

 31. زیبا گفت:

  سلام بعد از خرید پکیج پیاز زعفران گلدانی مشاوره هم میدید؟ من اصن نمیدونم که باید چیکار کنم

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما بعد از اینکه ثبت سفارشتونو انجام دادین به پشتیبان ما در واتس اپ پیام بدین.

 32. عسل گفت:

  برای پیش خرید پیاز زعفران گلدانی باید چیکار کنیم؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما پکیج مورد نظرتونو انتخاب کنید و خریداری کنید براتون خرداد ماه ارسال مشه

 33. محبی گفت:

  سلام وقت بخیر امروز خرید پیاز زعفران انجام بشه کی تحویل داده میشه؟ کی میرسه به دستمون؟ الان میشه کاشت؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما اگر فروش پیاز زعفران به صورت پیش خرید هست و ارسال از خرداد ماه شروع میشه.

 34. مسعود گفت:

  سلام وقت بخیر ارسال پیاز زعفران به چه صورته؟ باید خودمون بیایم بگیریم؟

 35. میرزایی گفت:

  الان پیاز زعفران بخریم باید انباریش کنیم تا خرداد تا میشه الان کاشت؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما خرید پیاز زعفران و انباریش کار بسیار اشتباهیه اصلا اینکارو انجام ندین

 36. مژده گفت:

  قمت پیا زعفران تا خرداد چقدر میشه گرون میشه نه؟

 37. تهموری گفت:

  سلام چه جوری خرید کنیم؟

 38. احدی گفت:

  سلام پیش فروش با قیمت قبل تا کی امکانپذیره؟

 39. صبوری گفت:

  سلام وقتتون بخیر اولین ارسال های پیش فروش چه زمانی میشه؟ موفته برای اردیبهشت اونموقع پیازها رو در میارین؟

 40. حقی گفت:

  قیمت پیاز توی سفارش عمده هم همینه که نوشتین؟ خیلی زیاد میشه که؟ همه جا قیمت سفارش عمده از خرده کمتره ارزونتر میدنش

 41. طاووسی گفت:

  قیمت عمده چه جوریاس؟ برای سال ۱۴۰۱ پیاز خیلی گرون میشه نه؟ الان بگیریم انباری کنیم بهتره نظر شما چیه

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما پیا ها به هیچ وجه نباید انباری بشن. بله احتمال گرون شدن پیازها با توجه به گرونی زعفران وجود داره

 42. علی محمدی گفت:

  قیمت خرید عمده چقدره؟ من میخوام امسال ۱۰۰۰ متر کشت کنم توی زنجان چقدر باید بخرم پیاز؟ قیمتا برای سال جدید چه جوری میشه؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما برای اطلاع از قیمت عمده پیاز زعفران لازمه با کارشناس ما تماس بگیرید.

 43. افخمی گفت:

  از کی ارسال برای شهرستان ها شروع میشه؟ سفارشا به ترتیب ارسال میشه یا شهر به شهر؟

 44. سهیلا گفت:

  قیمت هر کیلو پیاز زعفران الان چقدره ؟ فروش شروع شده یا هنوز پیش فروش دارین؟

 45. سهیل گفت:

  سلام، تو همه استان ها میشه پیاز زعفران کشت کرد؟ من استان یزد هستم شهرستان میبد توی شهر ما هم میشه اینجا آب خیلی کمه و خشکه

 46. غلامی گفت:

  سلام پیاز زعفران گلخانه هست پکیج های پیاززعفرانتون؟

 47. حمدالله گفت:

  وزن این پپیاز زعفران ها ۸ گرم بالا هست؟ میشه پیاز ریز خرید خودم درشتش کنم؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما بله اینکار رو هم می تونید انجام بدید اما سال اول سودی براتون نخواهد داشت و حتما تغذیه پیازها رو زیر نظر یک متخصص انجام بدید تا سرمایه تون رو از دست ندید

 48. نیلوفر گفت:

  سلام بسته های عددی ندارید؟ من ۳۰ تا دونه پیاز زعفران میخوام واسه کاشتن تو گلدون

 49. هانیه گفت:

  سلام ۳۰ تا دونه پیاززعفران میخواستم ۲۰‌گرمی پکیج نداره؟

 50. مینا گفت:

  سلام پیاز زعفران بالای 20 گرم برای کشت گلخانه ضروریه؟ نمیشه از پیاز های کوچیکتر استفاده کرد؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما خیر حتما باید بالای 12 گر باشه تا توجیح اقتصادی داشته باشه.

 51. حسنی گفت:

  سلام خوبین، پیاز زعفران ها چند روزه ارسال میشه؟

 52. عباس علی پور گفت:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  حدود ۶۰۰کیلو پیاز زعفران قاینات برای فروش دارم
  قیمت چنده؟
  شما خرید دارید

 53. ahmad گفت:

  سلام پیازا رسید ممنونم

 54. کامران گفت:

  سلام دمتون گرم! بسته پیاز زعفرونم رسید توش کود زعفرون هم اضافه بود ۶ تا غافل گیر شدم! خیلی باحالین?

 55. همتا گفت:

  سلام وقت بخیر پیاززعفران گلخانه ای هم همین قیمته؟

 56. یاسی گفت:

  سلام پیاز زعفران گلخانه ای میخواستم از همین ها سفارش بدم؟

 57. hamidreza گفت:

  عرض ادب. پیاززعفرون مرغوب بودنش از کجا مشخص میشه؟

 58. اکبر تقی نژاد گفت:

  سلام وقتتون بخیر پیاز زعفران درهم دارید؟ من میخوام ۱۰ تن چجورس باید سفارش بدم، یه زمین یک هکتاری دارم میخوام اونجا کاشت زعفرون انجام بدم لطفا راهنماییم کنید

 59. گلسرخی گفت:

  عرض ادب و احترام. بنده گلسرخی هستم. آیا میتونم زعفران گلخانه ای و کشت در خاک را باهم شروع کنم؟ پیاز زعفران نمونه با اصل بار مطابقت دارد؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما پیشنهاد ما این است که حتما قبل از اقدام با مشاوران ما صحبت کنید. شروع کشت در خاک و کشت در گلخانه هر کدام به تنهایی پروژه های بزرگی هستند

 60. کوثر گفت:

  سلام من پارسال ازتون پیاز خردیدم گل داد ولی الان خشک شده یادم رفت بهشون برسم. بازم میخوام سفارش بدم. ممنونم ازتون

 61. مریم گفت:

  سلام آیا زعفران هم خرید میکنید؟

 62. لیلا گفت:

  سلام برای کشت خاکی پیاززعفران سورت شده بخرم بیشتر گل میده درسته؟ شیراز هستم لطفا راهنمایی کنین

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما بله پیاز زعفران سورت شده چون جداشده از پیازهای با وزن کمتر و فقط پیازهای سنگین تر هست طبعا گلدهی بیشتری خواهد داشت

 63. اسماعیل گفت:

  قیمت بذر زعفران چه جوری ؟ خود بذر زعفران رو دارید به جای پیاز ازتون میخرم

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما بذر پیاز زعفران همون پیاز هایی هست که به فروش می رسه. زعفران از طریق همین پیازها تکثیر میشه بنابراین بذری تولید نمی کنه در حقیقت زعفران گیاهی عقیمه و نمی تونه بذری داشته باشه

 64. عماد گفت:

  با تشکر. پیاز ها رسید ممنون از مشاوره کامل

 65. تقی گفت:

  قیمت پیاز زعفران در 1401 چقدر به نظرتون بالاتر میره؟ ممکنه تا آخر شهریور از این بیشتر هم بشه؟.

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما قیمت پکیج هایی که مشاهده می کنید قیمت پیاز زعفران در سال 1401 هست. خیر فکر نمی کنیم تغییری اتفاق بیوفته

 66. المیرا گفت:

  من میترسیذم پیاززعفران سفارش بدم به دستم نرسه قبلا از یجا خرید کردم نفرستاد بلاکم کرد ولی کامنتارو خوندم دلگرم شدم

 67. سام گفت:

  برای خرید پیاز زعفران گلخانه ای به کجا مراجعه کنیم؟ شما فقط پیاز برای کشت تو زمین دارید؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما خیر پیاز گلخانه ای هم دارم اما پیش از شروع و خرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 68. نازیلا خیری گفت:

  برای یه باغچه 20 متری پیاززعفران میخوام کدوم پکیجو باید بخررم؟

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما پکیج ۱۰ کیلویی، قبلش زمین رو آماده کنید، ۵۰ کیلو کود دامی پوسیده بدین و ۱۰۰ گرم دی فسفات آمونیوم و نیم کیلو گوگرد

 69. نازنین گفت:

  سلام پارسال پیاز زعفران از جای دیگه تهیه کردم اکثرش گل نداد نمیدونم مشکل از پیاز بود یا کشت در اینباره مشاوره میخوام که اگه امکانش باشه ازتون پیاز بخرم دوباره بکارم

  • معصومه مزدکی گفت:

   درود بر شما ممکن هست از نوع رسیدگی شما باشد و احتمال هم دارد در اثر بد بودن پیاز این اتفاق افتاده باشه. برای دریافت مشاوره با مشاوره مجموعه با شماره 09302999768 تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن

 70. یاسین گفت:

  عالی بودن پیازا همشون دو گل شد

 71. ابوالفضل گفت:

  برای2000متر زمین چقدر پیاز زعفران نیاز است

 72. نسترن عسگرزاده گفت:

  با سلام برای خرید پکیج گلدان اماده الان شرایط برای رشد فراهم میشه یا تابستان باید اقدام کنم ؟؟الان بخرم گل میده؟

  • پشتیبان دهکده موفقیت گفت:

   درود بر شما الان زمان پیش خرید هست و اگر خرید هم انجام بدین خرداد و تیر ارسال میشه

 73. Ali گفت:

  پاسخ گویی افتضاح

 74. Ali گفت:

  پاسخ گویی صفر

 75. پوریا گفت:

  سلام پیاز زعفران شما از چه نوع پیاز زعفران است ؟

 76. حاصل ممیزی گفت:

  سلام من برای 100متر زمین دیم پیاز زعفران نیاز دارم چطور تهیه کنم شهرستان نقده

 77. علی گفت:

  سلام‌۳کیلوپیازچه‌زعفران‌میخواستم‌توحیاط‌بکارم‌
  ارسال‌میکنید

  • علی رضا صادقی زاده گفت:

   درود بر شما لطفا از مقادیر مشخص شده انتخاب انجام بدید

 78. رضا جعفری گفت:

  باسلام
  من برای 450متر چقدر بار بنه سفارش بدهم و قیمت چند برای تابستان 1403
  سپاسگزارم .

 79. رضا جعفری گفت:

  باسلام
  من از شهرستان میانه ، آذربایجان شرقی هستم، برای حدود 450متر زمین چقدر بنه لازم است و برای تابستان 1403 قیمت چنده و چطوری تهیه کنم ؟
  متشکرم .

 80. طالب نیا گفت:

  باسلام وعرض ادب
  پیاز سورت شده به چه معناست؟
  درهنگام کاشت بایستی پوشالهاکنده شود؟
  واگر بایست پوشال راجدا کنیم به چه
  میزان؟همراه پکیج 400 عددی کود زعفران و دفترراهنما هم ارسال میشود؟
  بفرض این پکیج‌ چند روز دیگه بما رسید وکاشتیم طبعاالان نبایست آب دهیم!
  باتوجه بگرمای هوا گلدانهای کاشته شده را درپشت بام منزل درچه فضایی از نور وگرما نگه داریم که تا اول مهرو زمان آبدهی صدمه نبینند؟
  هزینه ارسال تا ورامین برای پکیج 400 عددی چقدر میشود؟
  بینهایت متشکر میشوم پاسخ وراهنمایی بفرمائید

  • علی رضا صادقی زاده گفت:

   درود، پیاز زعفران سورت شده پیازیه که غلاف قهوه ای رنگ اضافی اطراف پیاز (پوشال پیاز زعفران) ازش جدا شده باشه! که برای کشت خاکی نیاز به انجام این کار نیست! دفترچه راهنما خیر، از اینستاگرام میتونید اموزش های کشت رو ببینید!
   از اول تیر طبق نوبت ارسال میشه!
   پاسخ این سوالات رو از ایسنتاگرام به طور کامل در یک پست پاسخ دادیم، بعلاوه اموزش کشت!
   هزینه ارسال بعد از خرید روی محصول محلسبه شده در صفحه خرید پیاز زعفران سایت دهکده!