خرید اینترنتی پیاز زعفران مرغوب

با توجه به اتمام زمان برای استعلام موجودی پیاز زعفران  در سراسر کشور همین الان با کارشناسان ما تماس بگیر.

قیمت خرید پیاز زعفران 1400

قیمت خرید پیاز زعفران برای امسال برای سفارش های عمده و خرده متفاوت می باشد.

اگر قصد خرید پیاز زعفران در سفارش بالای 100کیلو به صورت عمده را دارید از کلید بالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

اگر قصد خرید پیاز زعفران زیر 100 کیلو را دارید برای اطلاع از قیمت از جدول زیر کمک بگیرید.

قیمت پیاز زعفران 1400 خرید پیاز زعفران گلدانی قیمت پیاز زعفران خرید اینترنتی پیاز زعفران مرغوب 1400
بسته 5 کیلویی پیاز زعفران……………………….99.000
بسته 10 کیلویی پیاز زعفران…………………….180.000
بسته 15 کیلویی پیاز زعفران……………………240.000
بسته 20 کیلویی پیاز زعفران……………………300.000
بسته 25 کیلویی پیاز زعفران……………………375.000
بسته 30 کیلویی پیاز زعفران……………………390.000
بسته 40 کیلویی پیاز زعفران……………………460.000
بسته 50 کیلویی پیاز زعفران……………………500.000
برای خرید پیاز زعفران 100 کیلو به بالا تماس بگیرید.
قیمت پیاز زعفران مزارع سه ساله……………..7000
قیمت پیاز زعفران مزارع دو ساله……………..6000
قیمت پیاز زعفران مزارع یک ساله……………..5000

خرید پیاز زعفران مرغوب

قبل از اقدام برای خرید پیاز زعفران از هر مرجعی لازم است با پیاز سالم و مرغوب آشنایی داشته باشید و نکات لازم برای خرید پیاز زعفران را بدانید. در ویدئو روبه رو و مقاله زیر به تمام نکاتی که لازم است برای خرید پیاز زعفران عمده و خرده بدانید اشاره کرده ایم. پیشنهاد می کنیم قبل از سفارش اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید تا جلوی هرگونه سوء استفاده را بگیرید.

جهت خرید پیاز زعفران مزرعه 3 ساله و مورد تایید سازمان حفظ نباتات میتوانید از مزارع دهکده اقدام به خرید پیاز زعفران کنید. دهکده موفقیت انواع پیاز شامل پیاز زعفران گلدانی، گلخانه ای و کشت خاکی را در مزارع مختلف خود دارد.

قیمت خرید پیاز زعفران 1400

شکل ظاهری پیاز زعفران

پیاز زعفران همان بنه یا بذر زعفران است که گیاه زعفران از آن می روید. پیاز زعفران به شکل تخم مرغی یاکروی شکل بوده و به قطر ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد. در انتهای آن زائده هایی به رنگ قهوه ای تیره وجود دارد که پیاز مادری سال گذشته است، اصطلاحا به آن تکمه میگویند.

پیاززعفران به وسیله ی پوشال قهوه ای رنگ پوشیده شده. این پوشال ها در واقع نقش لباس را برای پیاز زعفران ایفا میکنند، که بنه را در مقابل تنش های دمایی که از جابه جایی پیاز بوجود می آید محافظت میکنند. پوشال در تابستان باعث حفظ رطوبت پیاز می شودو در زمستان های سرد باعث حفظ دما میشود.

قیمت خرید پیاز زعفران گلدانی

این اشتباهات را در هنگام خرید پیاز زعفران نکنید!

1) اکثر پیاز فروشان پیازهای زعفران را به روش تر کنِ خارج می‌کنند، یعنی قبل از خروج پیاز آنها را آبیاری کرده تا میزان وزن بیشتری را به واسطه جذب رطوبت به خود بگیرند. پس در هنگام خرید به خصوص در پیاز هایی باوزن بالا به میزان درصد رطوبت بنه ها توجه کنید.

2) وزن پیاز زعفران در کشت سنتی یا کشت خاکی ۶ تا ۱۰ گرم است،  اما نکته ای که بسیار مهم در خرید پیاز زعفران کشت سنتی، خرید بنه از اقلیمی هماهنگ با اقلیم مزرعه در حال احداث است.

دلیل بیان این نکته این است که: پیازهای زعفران با تفاوت اقلیم دچار شوک و تنش می شوند به همین دلیل اکثر کارشناسان خبره کشت زعفران پیشنهاد می‌کنند: برای احداث مزرعه زعفران از پیازهای نوزاد استفاده کنید، چرا که در طول رشد با اقلیم منطقه مزرعه شما خود را وقف داده و با این سازگای در سال‌های آتی بهترین عملکرد و بازدهی را خواهند داشت.

3) وزن مناسب در پیاز های زعفران گلخانه ای ۱۲ تا ۲۰ گرم می باشد. در خرید پیاز زعفران گلخانه‌ای باید دقت کافی را داشته باشیم. اما نکته‌ای که بیشتر از وزن پیاز گلخانه ای اهمیت دارد، میزان درصد رطوبت پیاز است. هنگامی که پیازهای زعفران در محیط گلخانه قرار بگیرند قبل از درصد رطوبت قابل توجهی را از محیط گلخانه جذب میکند.

اگر درصد رطوبت بنه های زعفران بیشتر از حد مجاز باشد پیاز دچار دوگانگی میشود. این دوگانگی شامل از دست دادن رطوبت و تغذیه و رشد جوانه به صورت همزمان میباشد، به همین دلیل پیاز به خوبی تغذیه نشده و میزان گلدهی هر پیاز به طور متوسط تا ۵۰ درصد کاهش پیدا می‌کند.

4) مهمترین نکته در هنگام خرید پیاز زعفران، نخریدن پیاز انباری توسط دلال هاست. برای اینکه پیازهای زعفران از قیمت مناسب‌تر و حاشیه سود بیشتری برای واسطه ها داشته باشد بنه را به صورت عمده و در تناژ بالا خرید کرده و آنها را در انبار نگهداری می کنند و بنه هار روی هم انباشته میکنند به همین دلیل پیاز‌های انباری اکثرا دارای کنه، قارچ و لهیدگی هستند، و ایجاد کپک در بین آنها شایع است.

5) برای خرید پیاز زعفران برای کشت زعفران در خانه در گلدان، سبد یا پشت بام و باغچه از پکیج خرید پیاز زعفران گلدانی استفاده کنید.

خرید اینترنتی پیاز زعفران مرغوب قیمت خرید پیاز زعفران گلدانی خرید پیاز زعفران عمده

7ویژگی که پیاز زعفران با کیفیت دارد

  1. بیش از ۲ درصد جوانه فعال شده نداشته باشد. بیش از ۹۰ درصد پیازها، نباید دارای جوانه فعال باشند. (منظور از جوانه: ساقه یا تیج زعفران است که در نوک پیاز میروید که به رنگ سفید و به اندازه 1-2 سانتیمتر میباشد.)
  2. عاری از هرگونه ناخالصی فیزیکی باشد.
  3. عاری از هرگونه آلودگی (قارچ و کنه) و بیماری باشد.
  4. حداکثر رطوبت موجود (10-15%) باشد. رطوبت بیش تر موجب سنگینی و فراهم شدن بستر بیماری می شود.
  5. پوشینه‌های اولیه پیاز زعفران در هنگام عرضه باید سالم باشند.
  6. حداکثر میزان خاک ۱۰ تا ۱۵ درصد می باشد (وجود خاک در جابجایی پیاز امری الزامی است، از آنجایی که جابجایی پیاز در فصل گرم صورت می گیرد پیاز ها میزان رطوبت خود را به واسطه گرما از دست میدهند، این تعرق باعث از دست رفتن درصدی از رطوبت بین پیازها میشود و آب حاصل از رطوبت توسط خاک میان پیازها جذب می‌شود . در صورت عدم وجود خاک، رطوبت باعث ایجاد کپک‌ و بیماری قارچی دربین پیاز ها خواهد شد)
  7. جوانه انتهایی پیاز زعفران باید سالم باشد.

آب و هوای مناسب کشت زعفران

به طور کلي زعفران را به عنوان گياهي نيمه گرمسيري مي شناسند که در نقاطي با زمستان هاي ملايم و تابستان هاي گرم و خشک رشد خوبي دارد. اين موضوع ممکن است در هر شرايط اقليمي اي صادق نباشد زيرا، احتمال دارد گياه با شيوه هاي نگهداري نوين با محيط هامختلف سازگار شود. همدان که در رديف استانهاي سردسيري ايران است، در زراعت و کاشت زعفران نتايج رضايت بخشي داشته است. امروزه زعفران در اقصي نقاط کشور کشت مي شود. بايد به اين موضوع توجه داشت که گرما به همراه رطوبت سبب ايجاد کنه، قارچ و امراض مختلف در زعفران مي شود. پس مناطق با خاک بسيار مرطوب و هواي شرجي مناسب کشت زعفران نمي باشند.

چرا از دهکده موفقیت پیاز زعفران بخرم؟

ما در دهکده موفقیت معتقدیم که فروش محصول آغاز یک معامله است نه پایان آن!

قبل از خرید پیاز زعفران از دهکده موفقیت میتونید از مشاوره کارشناسان ما بهره ببرید.

پس از خرید پیاز زعفران، مشاوره یک‌ساله از آماده‌سازی تا برداشت مزرعه را دارید.

کارشناسان ما در تمام ساعات طول روز آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.

دوره آموزشی رایگان صفر تا صد کشت زعفران

فروش محصول خودتان در سایت دهکده موفقیت

خبر خوب برای کشت کنندگان در تناژ بالا! بازدید رایگان از زمین به انتخاب روز، توسط خودشان انجام می‌شود.

دهکده موفقیت قانوناً به ثبت رسیده و دارای مجوزهای لازم از ارگان‌های مربوطه می‌باشد. تمامی اقدامات ما در دهکده زیر نظر جهاد کشاورزی استان می‌باشد. موقعیت شرکت دهکده موفقیت برای دسترسی راحت‌تر در اختیار شما عزیزان در سایت قرار گرفته است. تا باخیال راحت اقدام به خرید پیاز زعفران نمایید.

**برای خرید عمده پیاز زعفران مرغوب از مزارع سه ساله در تمامی استان ها( کرج، بیرجند، بوشهر، آذربایجان ، مشهد، اصفهان ، شیراز ، چهارمحال وبختیاری ، ارومیه ، تبریز ، یاسوج ، لرستان ، کردستان ، قزوین ، ایلام ، مرکزی ، شهریار، تهران و...) هرچه سریعتر با ما تماس بگیرید یااز طریق واتس اپ سفارش خود را ثبت کنید.**