خرید دستگاه خشک کن زعفران

خرید انواع دستگاه خشک کن زعفران :

 • خشک کردن زعفران در کوتاهترین زمان
 • قابلیت استفاده در حالت برقی و گازی
 • قابلیت استفاده در کارگاه های کوچک و بزرگ
 • مشاوره پیش از خرید
 • پشتیبانی محصول
 • گارانتی اصالت محصول
برای مشاوره پیش از خرید بر روی شماره های زیر کلیک کنید.

02691301350

09302999768

برای مشاوره در مورد خرید دستگاه خشک کن زعفران بر روی شماره های زیر کلیک کنید و با مشاوران دهکده موفقیت تماس بگیرید.
چرا خرید زعفران خشک کن از دهکده موفقیت به صرفه تر است؟
مشاوره پیش از خرید

پیش از خرید دستگاه زعفران خشک کن کارشناسان دهکده موفقیت با شما صحبت می کنند تا با توجه به نیازتان مناسب ترین دستگاه را خریداری نمایید و از پرداخت هزینه های گزاف جلوگیری کنید

خدمات پس از فروش 10 ساله

تمامی دستگاه های خشک کن زعفران تا 10 سال خدمات پس از فروش دارند بنابراین بدون نگرانی بابت کیفیت دستگاه میتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید

پشتیبانی پس از فروش

پس از خرید محصول پشتیبانان ما در کنار شما خواهند بود تا از صحت دستگاه و عملکرد آن اطمینان حاصل کنند.

خرید دستگاه خشک کن زعفران ( قیمت انواع زعفران خشک کن اتویی + پرسی )

زعفران یکی از مهمترین و اصلی ترین محصولات صادراتی کشورمان است که فوق العاده هم با ارزش است. در پروسه تولید زعفران مرحله های مختلفی وجود دارند که یکی از مهمترین آنها خشک کردن آن است. علاوه بر روش سنتی در حال حاضر از دستگاه خشک کن زعفران هم در مقیاس صنعتی استفاده میشود و نتیجه نهایی استفاده از این دستگاه زعفرانی کاملا با کیفیت و درجه یک است.

استفاده از روش مناسب خشک کردن زعفران سبب بالا رفتن کیفیت آن نیز خواهد شد و در نتیجه قیمت نهایی محصول هم افزایش پیدا میکند. لذا خرید دستگاه خشک کن زعفران برای کشاورزان و زعفران کاران نه تنها یک هزینه بلکه یک سرمایه گذاری مناسب در جهت افزایش درآمدها به شمار می آید.

انواع دستگاه خشک کن زعفران اتویی پرسی

انواع مختلفی از دستگاه های خشک کن زعفران وجود دارد. دستگاه های خشک کن ارائه شده در دهکده موفقیت همگی از نوع دستگاه های پرسی اتویی هستند که بر اساس ویژگی هایی که دارند قیمت و کاربرد های مختلفی نیز دارند که در ادامه به آن اشاره می شود.

اهمیت استفاده از دستگاه خشک کن

بخشی از زعفران تولیدی در حال حاظر و بیشتر زعفران تولید شده تا چند سال اخیر به روش سنتی خشک می شدند. در روش سنتی از گرمای آفتاب و یا حرارت بخاری و مایکروویو و … استفاده میشود تا زعفران ها را خشک کرده و رطوبت آنها را بگیرند. این موضوع باعث می شد کیفیت زعفران تولیدی در ایران پایین باشد و بخشی از زعفران های کشاورز در اثر استفاده از این روش ها بسوزد یا به خوبی فرآیند خشک شدن در آنها انجام نشود.

اهمیت استفاده از این دستگاه ها در این است که آنها پروسه خشک کردن زعفران را در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت ممکن انجام می دهند همچنین می توانیم در حجم های بسیار بالا هم از این دستگاه ها استفاده کنیم و در هر بار استفاده مقدار زیادی زعفران را خشک کنیم. از آن گذشته در استفاده از دستگاه های خشک کن دقت کار هم بالا می رود. چون انواع اتومات این دستگاه ها با حسگرهای متعدد طراحی شده اند و همین موضوع سبب میشود خشک کردن زعفران ها با دقت بالا و تحت شرایط کنترل شده انجام شود.

به همه اینها اضافه کنید که کیفیت نهایی زعفران خشک شده بسیار بالاتر از حالت سنتی و زمانی است که زعفران ها را با آفتاب یا بخاری خشک میکنید.

چرا خشک کن صنعتی انتخاب بهتری است؟

مقایسه مزایا و معایب روش مدرن در مقابل روش های سنتی

مزایا و معایب دستگاه های خشک کن صنعتی

منظور از روش مدرن خشک کردن زعفران همان استفاده از دستگاه های زعفران خشک کن است که مزیت های خاص خود را دارد. این مزیت ها به شرح زیر هستند:

 1. سطح کیفی زعفران خشک شده نهایی فوق العاده بالاست.
 2. مدت زمان خشک کردن زعفران ها کوتاه تر می شود.
 3. می توانید زعفران ها را در حجم بالایی خشک کنید.
 4. پروسه خشک کردن سریع تر است.
 5. امکان مدیریت کردن دمای مورد نیاز و همینطور رطوبت وجود دارد.
 6. امکان استفاده به صورت گروهی وجود دارد.
 7. علاوه بر زعفران میتوانید برای خشک کردن ساید محصولات هم از این دستگاه بهره ببرید.
 8. محصول نهایی خیس و یا سوخته نیست.
 9. زعفران ها به شکل یکدست خشک میشوند.
 10. از نظر سایز دستگاه و جایی که اشغال می کنند از دستگاه های طبقاتی کمتر هستند.

معایبی که برای این دستگاه های صنعتی مطرح می شوند هم به شرح زیر هستند:

 1. قیمت دستگاه های خشک کن زعفران صنعتی عموما بالا بوده و این دستگاه ها هزینه برتر هستند.
 2. سر و صدای آنها هم در مقایسه با دستگاه های طبقاتی بیشتر است.

معایب روش سنتی خشک کردن زعفران

کدام دستگاه خشک کن پیشنهاد مشاوران ماست

زمانی که قصد دارید برای خرید دستگاه خشک کن زعفران اقدام کنید، احتمالا مدام این سوال در ذهنتان مطرح می شود که کدام دستگاه از همه بهتر است و کارایی و کیفیت آن خوب بوده و در عین حال هم از نظر قیمت مقرون به صرفه است؟ ما همیشه قبل از خرید به مشتریان عزیزمان مشاوره های لازم در خصوص دستگاهی که به آن نیاز دارند و دستگاهای مناسبشان است را ارائه می دهیم و در نهایت انتخاب آخر را بر عهده خود مشتری می گذاریم.

اجزا تشکیل دهنده دستگاه خشک کن زعفران

حال که با دستگاه های زعفران خشک کن آشنا شدید و مزیت ها ومعایب آنها را شناختید نوبت به آن می رسد که کمی هم در مورد اجزای سازنده این دستگاه ها اطلاعات به دست آورید و این قطعه ها و اجزا را بشناسید. به طور کلی دستگاه خشک کن زعفران از اجزای متعددی تشکیل شده اند که این اجزا و قطعه ها ب هشرح زیر هستند:

· پایه دستگاه خشک کن
· بدنه دستگاه خشک کن
· موتور دستگاه که می تواند در قدرت های متفاوتی باشد
· دماسنج و رطوبت سنج دستگاه خشک کن
· چراغ هایی که نشانگر وضعیت دستگاه هستند
· شستی هایی که برای شروع و اتمام کار تعبیه شده و مورد استفاده قرار می گیرند
· سوییچ آن و آف دستگاه که برای روشن و خاموش کردن آن طراحی شده است
· کلید مخصوص تغییر وضعیت دستگاه از حالت دستی به اتومات و برعکس
· کلید مخصوص برای تغییر حالت دستگاه از خشک کردن گازی به خشک کردن برقی و بالعکس
· المنت ها
· بخاری
· صافی مخصوص زعفران که همان محفظه نگهداری زعفران است

قیمت دستگاه خشک کن صنعتی زعفران

و در نهایت در آخرین بخش از این مطب نوبت به یک موضوع فوق العاده مهم در زمینه دستگاه های خشک کن زعفران می رسد که چیزی نیست به غیر از قیمت آنها. به طور کلی قیمت دستگاه خشک کن زعفران پرسی و یا کلی تر دستگاه های صنعتی خشک کن زعفران در نگاه اول بسیار گران است و ما هم از این موضوع مطلعیم!

اما فراموش نکنید که این هزینه برای یک سال است ولی منفعت استفاده از این دستگاه تا سالها در صنعت زعفران همراه شماست. در کنار اینکه زعفران باکیفیت تری تولید و خشک می کنید و قیمت زعفران شما نیز بالاتر خواهد رفت.

این دستگاه ها بسته به مشخصه هایی که دارند می توانند قیمت های متفاوتی هم داشته باشند. از جمله فاکتورهای موثر بر قیمت می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

· دور موتور
· نوع قطعه های مورد استفاده در دستگاه اعم از المنت ها، بخاری، سنسوها و …
· محفظه دستگاه
· مدت زمانی که خشک کردن زعفران طول می کشد (سرعت خشک کردن دستگاه)
· درصد و میزان پرسی یا اتویی بودن محصول نهایی
شما می توانید با در نظر گرفتن نیازی که دارید نوع مناسب دستگاه های خشک کن صنعتی زعفران را انتخاب کرده و خریداری کنید. دقت کنید هرقدر دستگاه باکیفیت تری بخرید محصول نهایی تان هم سطح کیفی بالاتر داشته و درجه یک خواهد بود. در نتیجه می توانید آن را با قیمت بالاتر به فروش رسانده و سود بیشتری به دست آورید.