مقالات   >   4+1 سایت برای خرید و فروش محصولات کشاورزی

4+1 سایت برای خرید و فروش محصولات کشاورزی

سایت خرید و فروش محصولات کشاورزی

اگر برای فروش آنلاین محصولات کشاورزی خودتون به دنبال یک سایت مناسب می گردین ما در این مقاله 5 سایت فروش محصولات کشاورزی کشمون، کشاورز مارکت، باسکول، سروبان و دهکده موفقیت رو برای فروش بدون واسطه محصولات کشاورزی معرفی کردیم.

1) کشمون :

یک سایت فروش محصولات کشاورزی دوست داشتنی کشمون هست. نحوه ی فروش محصولات کشاورزی در سایت کشمون به این صورته که باید ابتدا اطلاعات خودتون رو در فرمی که برای همکاری در سایت کشمون قرار داده شده وارد کنین.محصولات شما در آزمایشگاه کشمون بررسی شده و در نهایت با بسته بندی کشمون و به اسم شما در سایت کشمون برای فروش قرار داده می شه.

ورود به سایت کشمون (اینجا کلیک کنید)

شماره تماس : 91070266-021

2) کشاورز مارکت :

این سایت فروش محصولات کشاورزی برای ارتباط بهتر و بیشتر بین خرده فروشان و عمده فروشان با خریداران به وجود آمده. برای فروش در بستر اینترنتی کشاورز مارکت سطوح عضویت مختلف هم برای خریداران و هم برای فروشندگان وجود داره.

سطح های عضویت فروشندگان در سه بخش کشاورزان، بازرگانان و صادر کنندگان هست. بعد از انتخاب خدمات و سطحی که مناسب شماست و پرداخت هزینه میتونید محصولاتون رو وارد کنین و از خدمات این بستر استفاده کنید.

البته این سایت علاوه بر محصولات کشاورزی چهارپایان نیز برای خرید و فروش موجود داره.

ورود به سایت کشاورز مارکت(اینجا کلیک کنید)

شماره تماس : 0218867910

3) سروبان :

سروبان با شعار از قلب مزرعه سایت فروش محصولات کشاورزی رو برای فروشندگان عمده و خریدران آن به وجود آورده. سروبان در قیمت گذاری صحیح تر و بازاریابی محصولات از فروشندگان حمایت می کنه و راهنمایی مشاوران سروان برای فروش با قیمت مناسب تر محصولات کشاورزی کمک کننده هست.

سروبان نیز برای خدماتی که ارائه میده سطوح کاربری داره که می تونید با پرداخت هزینه هایی از این خدمات استفاده کنید.

ورود به سایت سروبان(اینجا کلیک کنید)

شماره تماس‌ : 02141425555

4) باسکول :

یک سایت برای خرید و فروش انواع محصولات کشاورزی به صورت عمده. اگر خریدار باشین یا فروشنده در هر دو صورت می توانین از خدمات باسکول استفاده کنین. خدمات باسکول به مدت محدود به صورت رایگان هست اما برای استفاده طولانی مدت باید تبدیل به کاربر ویژه باسکول شوید.

ورود به سایت باسکول(اینجا کلیک کنید)

شماره تماس : 09178928266

4+1) فروشگاه دهکده موفقیت :

علت اینکه برای معرفی دهکده موفقیت از 1+ استفاده کردیم اینه که در سایت های معرفی شده در بالا بسترهایی برای ارتباط بیشتر و بهتر بین خریداران و فروشندگان و محصولات شما در قالب آگهی با دریافت هزینه و گاها با اختیارات محدود به صورت رایگان نمایش داده می شه و باعث فروش بهتر و بیشتر شما میشه.

اما دهکده موفقیت بخشی از سهم بازار خودش رو با شما شریک می شه و به هر کشاورزی که بخواد در این بازار حضور داشته باشه فروشگاهی از جنس فروشگاه خودش می ده تا بتوانه محصولاتش رو با اسم و برند خودش به فروش برسونه به این معنی که شما یک فروشگاه شخصی در سایت دهکده موفقیت دارین و اختیاردار تام محصولات خود هستین.

هدف اصلی دهکده موفقیت از این طرح کمک به خرده فروشی و هدایت کشاورزان به این سمته که محصولاتشونو فرآوری کنن و به فروش برسونن؛ بنابراین بیشتر به خرده فروشی تمایل داره اما اگر محصول شما به صورت عمده هست شما هم میتونین از فروشگاه کشاورزان دهکده موفقیت استفاده کنین.

همونجور که دهکده موقیت برای بازاریابی و فروش محصولات خودش تلاش می کنه برای فروش محصولات شما هم تلاش می کنه!

امکانات فروشگاه محصولات کشاورزی دهکده موفقیت :

امکان اضافه کردن بی نهایت محصول در حوزه کشاورزی
امکان فروش عمده محصولاتی مانند نهال، بذر
امکان خرده فروشی با برند و اسم شما
امکان ایجاد تخفیفات شخصی بر روی محصولات
گفت و گوی مستقیم با خریداران
امکان به اشتراک گذاشتن آدرس فروشگاه در شبکه های اجتماعی
امکان مشاهده میزان فروش و سود محصولات

اگر میخواید توی فروشگاه دهکده موفقیت شریک بشین فرم زیر رو برامون بفرستین و لطفا منتظر تماس ما باشین.

1احراز اطلاعات
2احراز تلفن همراه
3احراز ملکیت
4محصولات شما
نام و نام خانوادگی(ضروری)