درباره دهکده موفقیت

کشور عزیز ما ایران با توجه به تنوع اقلیمی و منابع، پتانسیل های زیادی در جهت توسعه کشاورزی دارد. دهکده موفقیت قصد دارد تا در قالب پویشی مردمی اقدام به افزایش تولید کالا های اساسی کند، تا علاوه بر تامین نیاز مردم و کاهش تورم، منبع درآمدی دیگر برای اقشار مختلف جامعه ایجاد شود. دهکده موفقیت گشتا آینده درصدد است تا،با همگام شدن علم کارشناسان دهکده موفقیت و تجربه کشاورزان پیشکسوت،و همچنین با آموزش حرفه ای در تولید و استفاده از راه کار های به روز در فروش برای کشاورزان نو ظهور  درصد ایجاد خطا در تولید را کاهش داده و به این ترتیب میزان سود را افزایش دهد. همچنین با آموزش و پشتیبانی تا لحظه برداشت به عزیزانی که به تازگی می خواهند در این صنعت قدم بردارند، در روند گسترش صنعت کشاورزی نیز تاثیر گذار خواهیم بود.

مجموعه دهکده و مردم شریف ایران با فراهم سازی بستر های مفید و ترویج کشاورزی به اهداف مهمی دست پیدا خواهند کرد: گسترش کشاورزی، بهبود کیفیت تولید، افزایش تولید محصول سازگار با اقلیم، افزایش تولید محصولات استراتژیک و کم کردن واسطه جهت حفظ تعادل در بازار و افزایش سود کشاورز و تولید کننده برخی از این اهداف هستند. تحقق این امر بدون همراهی شما عزیزان ممکن نخواهد بود.

در دنیای امروزی، صنعت کشاورزی پیشرفت بسیاری کرده است. بدون آموختن دانش روز تولید به صرفه صورت نمی گیرد و تولید کننده متضرر خواهد بود. به همین دلیل تولید را متوقف کرده و در نتیجه میزان عرضه کاهش و تقاضا افزایش پیدا میکند، که نتیجه آن تورم است. یا به طور دقیق تر زمانی که تولید کم میشود، کمبود اجناس در بازار اتفاق افتاده و واردات جنس بی کیفیت افزایش پیدا میکند.

وجود واسطه باعث میشود محصول وارد شده به بازار، با وجود 40% افزایش قیمت به دست مصرف کننده واقعی برسد. دهکده موفقیت گشتا بستری مناسب برای ارتباط مستقیم کشاورز و تولید کننده به مصرف کننده واقعی فراهم کرده است. به این شکل که با فروش مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده در سایت دهکده، میزان ۴۰ درصد سود واسطه به درصد کمتری کاهش پیدا کرده که آن هم‌ نسیب کشاورز و تولید کننده میشود.بدین ترتیب تولید کنندگان یا کشاورزان شریف با سود بیشتر و بدون واسطه، محصول رو به دست مصرف کننده می رسانند. معامله ای دو سر سود با نتیجه ای رضایت بخش، یعنی رونق بازار و‌ گردش داخلی اقتصاد.

تیم دهکده موفقیت

علیرضا صادقی زاده

مدیر عامل ، مدرس و مشاور کشت زعفران و زرشک

فرشته فلاح فر

طراح و برنامه ریز، عضو هیئت مدیره

معصومه مزدکی

مدرس و مشاور کشت فندق ، مدیر هماهنگی
پوچ
10 درصد تخفیف
مشاوره رایگان
20 درصد تخفیف
ریشه زعفران یک مثقالی
50 درصد
امروز خوش شانس نبودی
پرچم زعفران یک مثقالی
زعفران یک مثقالی
دوباره امتحان کن!
ارسال رایگان
زرشک نیم کیلویی
شانستو امتحان کن جایزه مال توعه!

ایمیل و شماره تماستو وارد کن و جایزه ببر!

امیدوارم خوش شانس باشی :))

دهکده موفقیت گشتا
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
باز کردن چت
واتس اَپ دهکده
میتونیم کمکتون کنیم؟