درباره دهکده موفقیت

مجموعه دهکده موفقیت با هدف ساماندهی به فعالیت های کشاورزی از تولید تا فروش و تولید اشتغال برای هموطنان تاسیس شده است.

آغاز کار مجموعه دهکده موفقیت از سال ۱۳۹۷ در طرح کشت و کار زعفران شروع شد. با فعالیت های آموزشی و مشاوره فوق تخصصی در زمینه کشت زعفران و همکاری با جهاد کشاورزی توانستیم به میزان قابل توجهی برداشت محصول و تولید محصول با کیفیت را افزایش دهیم.

افتتاح مزارع مادر در هر استان برای اولین بار در ایران، جهت تهیه پیاز زعفران از محل سکونت سبب کاهش هزینه های اولیه و بالا رفتن کیفیت محصول شده است.

به یمن خدا و یاری شما هموطنان این عمل تا رساندن کیفیت خدمات به جایگاهی که لایق مردم شریف ایران است ادامه خواهد داشت. خدمات دهکده به این نقطه ختم نشده و با توجه به این که معضل اصلی کشاورزان فروش و وجود واسطه ها را در سر راه آنها برای رسیدن به سود است، اقداماتی صورت گرفتِه است.

وب‌سایت دهکده با فراهم کردن بستر فروشگاه اختصاصی برای هر کشاورز فعالیت خود را آغاز کرده است. با پیروی از این الگو کشاورزان توانائی فروش محصول نهایی را بدون دغدغه حضور واسطه خواهند داشت.

همچنین ترویج علم بالاخص علوم کشاورزی در جهت استفاده درست از منابع و حفظ منابع تدبیری شده است. آموزشگاه مجازی دهکده این امکان را برای مدرسان و مربیان حوزه های مختلف کشاورزی، فروش، مشاوره و… فراهم کرده تا بتوانند علاوه بر کسب درآمد در حفظ منابع کشور نیز نقش تاثیر گذار خود را ایفا کنند.

تیم دهکده موفقیت

علیرضا صادقی زاده   

مدیر عامل، مدرس و مشاور کشت زعفران و زرشک

شماره تماس : 09302999768 

  فرشته فلاح فر

 طراح و برنامه ریز، عضو هیئت مدیره

شماره تماس : 09046729899