ار آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را

مجموعه دهکده موفقیت فعالیت خود را به صورت تحقیقاتی از اوایل سال 1398 با هدف گسترش اشتغال آغاز کرد.

پس از تکمیل فرآیند تحقیقات و رسیدن به طرحی جامع، مجوز های لازم اخذ و شرکت تاسیس گردید، تا بتواند فعالیت خود را در چهار چوب قانون به صورت رسمی ادامه دهد.

پرورش کار آفرینان و ایجاد اشتغال با کاهش درصد قابل توجهی از معضل بیکاری همراه است که خود به بهبود در ادامه حرکت چرخه اقتصاد کمک رسانی شایانی می کند .

با توجه به رشد روز افزون علم اقتصاد در دنیا و شرایط حاکم بر اقلیم و اقتصاد ایران، روند آموزش و پرورش نیازمند پیروی از متد های جدید است .

هلدینگ دهکده با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد، توانسته طرحی برای تلفیق اصول مدیریتی در زمینه های کشاورزی داشته باشد و اقدام به تولید مشاغل پاک با درصد رشد قابل توجه سرمایه کارآفرینان کند.

شرکت جهت پیشرفت و سهولت کار زیر ساخت های لازمه را فراهم کرده، تا کارآفرینان دغدغه هایی نظیر، مکان کسب و کار، چگونگی تهیه مواد اولیه و توزیع کالای خود را نداشته باشند.

همچنین در راستای افزایش و ارتقاء آگاهی کشاورزان نسبت به گیاه با ارزش زعفران شبکه های اجتماعی راه اندازی شده که اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیار این عزیزان قرار می دهد، ما معتقدیم هیچ چیز به اندازه آگاهی نمیتواند به انسان در راستای بهبود زندگی کمک بخشد.

با حمایت وزارت سازمان جهاد کشاورزی و نیز با استفاده از تجربیات کشاورزان عزیز ایران زمین توانسته ایم در راستای فعالیت های تخصصی مجموعه در زمینه تجهیز و پیشرفت بخش کشاورزی نیز اقدام مفید داشته باشیم، و به سمت افق های مهم کشاورزی گام موثری برداریم.

اکنون شرکت دهکده موفقیت بر آن شده تا با تامین انواع ادوات کشاورزی و همچنین تجهیزات و ماشین آلات، انواع کود شمیایی و انواع سموم کشاورزی قدمی برای کشاورزان و کارآفرینان این صنعت بردارد.

نظر به چشم انداز این مجموعه که توسعه فردی و گسترش کارآفرینی می باشد، با توکل به خداوند متعال تمام توان خود را بکار میگیریم تا در راستای اهداف شرکت بتوانیم به این رسالت انسانی دست پیدا کنیم.امیدواریم با تلاش بی دریغ مجموعه کمکی به پیشرفت میهن عزیزمان کنیم.

طریقه همکاری

مجموعه کشاورزی دهکده موفقیت این امکان را به وجود آورده است که تولیدکنندگان وعزیزانی که می خواهند
در زمینه کشاورزی فعالیت کنند ، بتوانند محصوالت و خدمات خود را به طور مستقیم در اختیار مصرف
کنندگان قرار دهند.

تمایل داریم در این حوزه فعالانی که به عنوان فروشنده ( فروش ادوات و محصوالت کشاورزی در سطح کم و
گسترده و بی واسطه) ،نماینده و بازاریابی قصد همکاری دارند را همراهی کنیم.

در صورت تمایل به همکاری با مجموعه دهکده موفقیت می توانید فرم زیر را پر کنید.
از عزیزانی که طرح خاصی در زمینه کشاورزی دارند نیز دعوت به عمل می آید.
برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران مجموعه ارتباط بگیرید.