درباره دهکده موفقیت

مجموعه دهکده موفقیت با هدف ساماندهی به فعالیت های کشاورزی (از تولید تا فروش) و تولید اشتغال در سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را به صورت تحقیقاتی آغاز کرد و در دی ماه سال 1398 به طور رسمی به ثبت رسید.

تیم دهکده موفقیت در ابتدا در قالب فعالیت های آموزشی و ارائه مشاوره تخصصی در زمینه کشت زعفران شروع به کارکرد. در ادامه با همکاری جهاد کشاورزی و با بکارگیری راهکارهای نوین توانستیم میزان قابل توجهی برداشت محصول و تولید محصول با کیفیت را افزایش دهیم.

توانستیم با اجرای طرح افتتاح مزارع مادر در هر استان برای اولین بار در ایران، تهیه پیاز زعفران را سهولت بخشیم. به این ترتیب علاوه بر کاهش هزینه های اولیه به تولید پیاز زعفران بومی دست یافتیم.

به یمن خدا و یاری شما هموطنان تلاش بی وقفه ما، برای بالا بردن سطح کیفی خدماتمان و رساندن آن به جایگاهی که لایق مردم شریف ایران است ادامه خواهد داشت. خدمات دهکده به این نقطه ختم نشده، با توجه به این که معضل اصلی کشاورزان فروش محصول و وجود واسطه هاست برای رسیدن به سود اصلی، اقداماتی صورت گرفتِه است.

با فراهم کردن بستر فروشگاه اختصاصی برای هر کشاورز وب‌سایت دهکده، گامی بزرگ در فروش بدون واسطه محصولات کشاورزی برداشته ایم. با پیروی از این الگو، کشاورزان توانایی فروش محصول نهایی را بدون دغدغه حضور واسطه خواهند داشت.

آموزشگاه مجازی دهکده این امکان را برای مدرسان و مربیان حوزه های مختلف کشاورزی، فروش، مشاوره و… فراهم کرده تا بتوانند علاوه بر کسب درآمد در حفظ منابع کشور نیز نقش تاثیر گذار خود را ایفا کنند.

علاوه بر فعالیت ها نامبرده ایجاد بستر های معرفی شغل (فرصت شغلی) از اهداف اجرایی دهکده بوده است. برای پوشاندن جامع عمل به این هدف، طرح بازاریابی زنان خانه دار برای فروش محصولات کشاورزان را به مرحله اجرا رساندیم.

تیم دهکده موفقیت

علیرضا صادقی زاده   

مدرس و مشاور، مدیر عامل

شماره تماس : 09302999768 

  فرشته فلاح فر

 طراح و برنامه ریز، عضو هیئت مدیره

شماره تماس : 09046729899