فرآوری و فروش > فرصت های شغلی   >   فرصت شغلی برای زنان خانه دار

فرصت شغلی برای زنان خانه دار

اگر توی این صفحه ای پس یعنی دنبال یک کار تو خونه میگردی؛ یعنی میخوای تو خونه باشی و به کارای خونگیت، خودت، تفریحاتت و خانوادت برسی اما پولم در بیاری؟ حتما دوسداری آسونم باشه؟ حتما میخوای بدون نیاز به مهارت هم بتونی انجامش بدی؟ حتما ترجیح هم میدی پول زیادی بهت بده؟ حتما انتظارم داری بدون سرمایه گذاری هم بتونی انجامش بدی؟

خب پس لازمه این متنو تا انتها دنبال کنی!

ایجاد یک کسب و کار خانگی بدون سرمایه!

یکی از بهترین اتفاق های دنیای کسب و کار این روزا اینه که بیشتر افراد تلاش میکنن که یک کسب و کاری برای خودشون درست کنن و به اصلاح بشن کارفرمای خودشون؛ یا حتی چند نفرو ببرن سر کار و بشن کارآفرین!

اغلب ایجاد یک کسب و کار خوداشتغالی و کارآفرینی نیاز به سرمایه داره، هزینه تبلیغات و هزینه ی تامین محصول یا مواد اولیه و باقی هزینه هایی که برای راه اندازی کار نیازه.

اتفاقی که توی کل دنیا داره میوفته اینه که افراد جامعه هدایت میشن به سمت راه اندازی کسب و کاری برای خودشون. اینجوری علاوه براین که هزینه ای برای دولت ندارن اقتصاد هم رونق بهتری میگیره.

این اتفاق با حمایت دولت ها، سرمایه گذاران و شرکت ها از بازارهای کوچک داخلی اتفاق می افته!

درواقع حمایت از این بازارها باعث کسب درآمد افراد زیادی میشه و کمک میکنه بخش بزرگتری از جامعه به رفاه برسن.

در آخر برسیم به این که دهکده موفقیت هم به سهم خودش برای حمایت از بازارهای داخلی کوچک و بانوان ایران زمین، با ارائه طرح بازاریابی زنان خانه دار، سعی کرده کاری راحت و بی دردسر برای این قشر از جامعه ایجاد کنه. یعنی اگر امروز فرزندت نیاز به مراقبت داره یا خودت نیاز به استراحت داری بازهم میتونی کار کنن و کسب درآمد داشته باشی. میتونی مثل تمام طول تاریخ که زنان نقش پررنگی در ایجاد رفاه خانه و خانواده داشتند، نقش موثر خودت رو ایفا کنی.

به دهکده موفقیت چی میرسه؟

یک اصطلاحی هست که میگه یک دست صدا نداره. دست دهکده موفقیت به تنهایی یک دست صدا داره و برای رسوندن صدای موفقیت ایران، احتیاج به دستان شما داریم! دهکده موفقیت به خانم های پر انرژی و با اراده ای نیاز داره تا از خودشون شروع کنن و درمانی برای درد اقتصاد باشن، تا یک همکاری دو طرفه رو شروع کنیم.

من قراره چیکار کنم؟

 

مرحله 1 از 4 - احراز نام و نام خانوادگی

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.(ضروری)

مطالب مرتبط